Hyrule Warriors: Definitive Edition (Nintendo Switch)
Úvodní stránka
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Detective Pikachu + klíčenka PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Detective Pikachu + klíčenka
Obrázek 1 / 5

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Detective Pikachu + klíčenka Obrázek ze hry Detective Pikachu + klíčenka Obrázek ze hry Detective Pikachu + klíčenka Obrázek ze hry Detective Pikachu + klíčenka Obrázek ze hry Detective Pikachu + klíčenka
 Skrýt galerii
Společenské

Detective Pikachu + klíčenka (3DS)

Detective Pikachu + klíčenka
 
 Cena: 998 Kč -9% (ušetříte 100,- Kč)
 Odesíláme: do 48 hodin
 Herní žánr: Společenské
 Lokalizace: Anglicky
 Distributor: Conquest
ks

Více o hře Detective Pikachu + klíčenka

Jako dárek od nás ke hře obdržíte klíčenku s hlavním hrdinou ze hry Detective Pikachu.

Detective Pikachu klíčenka

 

Jako Tim Goodman se spojíte s jedinečným samozvaným velkým detektivem Pikachu, abyste vyřešili zvláštní události, vyskytující se po celém Ryme City. Společně musíte vyšetřovat, psát si poznámky a setkat se s dalšími Pokémony, abyste odhalili nejtajemnější záhady vašeho města.

Tim se původně vydal hledat svého pohřešovaného otce, místo toho ale našel vtipného a neoblomného detektiva Pikachu. Na svém dobrodužství si můžete užít více než 150 zábavných animovaných cutscén, které vám mohou poskytnout důležitá vodítka. Pro přístup ke cutscénám také můžete použít extra velkou amiibo figurku Detective Pikachu. Jak budete postupně prozkoumávat místa činu, sbírat informace, získávat výpovědi svědků, odhalovat tajemství a bavit se s dalšími Pokémony, budete muset zapojit veškeré své detektivní dovednosti, abyste odhalili zločince, který má na svědomí všechny podivné události v Ryme City.
 

Naše projekty
     
Akceptujeme
  • Bankovní převod
  • Dobírka
 
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o. Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.