Octopath Traveler
Úvodní stránka
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Gamepad Nintendo Switch Pro Controller - Splatoon 2 PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Gamepad Nintendo Switch Pro Controller - Splatoon 2
Obrázek 1 / 2

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Gamepad Nintendo Switch Pro Controller - Splatoon 2 Obrázek ze hry Gamepad Nintendo Switch Pro Controller - Splatoon 2
 Skrýt galerii
Switch hry

Gamepad Nintendo Switch Pro Controller - Splatoon 2 (Switch)

Produkt již není určen k prodeji
Gamepad Nintendo Switch Pro Controller - Splatoon 2
 
 Cena: 1 580 Kč -21% (ušetříte 420,- Kč)
 Odesíláme: Produkt již není určen k prodeji
 Kategorie: Switch hry
 Lokalizace: Anglicky
 Distributor: Conquest

Dárek ke každé objednávce

Více o hře Gamepad Nintendo Switch Pro Controller - Splatoon 2

Příslušenství k herní konzoli Nintendo Switch pochází z oficiální české distribuce.

Limitovaná edice ovladače Pro Controller pro konzoli Nintendo Switch ve stylu hry Splatoon 2

Nintendo Switch Pro Controller je prémiovým produktem, který se může pochlubit prémiovým úchopem a polo průhledným pláštěm. Má stejná tlačítka jako konzole Nintendo Switch v handheld módu a je navržen tak, aby se držel a kontroloval snáze, než ovladače Joy-Con! Dalším významným rozdílem je to, že zatímco levý Joy-Con používá jako směrové šipky jiná tlačítka, Nintendo Switch Pro Controller má tradiční ovládací plochu ve tvaru kříže.

Tento ovladač je vybavený dvojicí lineárních rezonačních spouštěčů s vlastní schopností působit HD vybrace podobné těm u ovladačů Joy-Con. Funkce HD vybrací zabudovaná do nové generace ovladačů společnosti Nintendo vytváří pohlcující herní zážitek, kterého pouze za využití obrazu a zvuku není možné dosáhnout!

Díky zabudované NFC plošce může Nintendo Switch Pro Controller taktéž využívat amiibo figurky a karty! Tento ovladač je vybaven standardním USB konektorem typu C a v balení se nachází také USB kabel typu C pro potřeby jeho nabíjení.

Přepnětě na novou generaci konzolového hraní

Nintendo Switch je průlomová domácí herní konzole. Je ji totiž nejen možné připojit doma k televizi, ale taktéž okamžitě transformovat na handheld s 6.2 palcovou obrazovkou. Poprvé v historii si tak hráči mohou užívat plnohodnotný konzolový zážitek kdykoliv a kdekoliv! Obrazovka má kapacitní dotykový displej využitelný v podporovaných hrách. Výdrž baterie se může pohybovat v rozmezí až šesti hodin v závislosti na dané hře a podmínkách, ve kterých je konzole používána. Mimo dokovací stanici je pak možné konzoli nabíjet také za pomoci standardního USB konektoru typu C!

Naše projekty
     
Akceptujeme
  • Bankovní převod
  • Dobírka
 
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o. Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.