Dárky ke každé objednávce
Úvodní stránka
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Super Mario Odyssey PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Super Mario Odyssey
Obrázek 1 / 4

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Super Mario Odyssey Obrázek ze hry Super Mario Odyssey Obrázek ze hry Super Mario Odyssey Obrázek ze hry Super Mario Odyssey
 Skrýt galerii
Nintendo Switch hry

Super Mario Odyssey (Switch)

Super Mario Odyssey
 
 Cena: 1 350 Kč -18% (ušetříte 298,- Kč)
 Odesíláme: ihned
 Herní žánr: Nintendo Switch hry
 Lokalizace: Anglicky
 Distributor: Conquest
ks

Dárek ke každé objednávce

Katalog Nintendo Switch Zima 2017

Více o hře Super Mario Odyssey

Nejnižší cena na trhu, našli jste nižší? Napište nám!

Návrat legendární hratelnosti do Super Mario série

První sandbox hra s Mariem v hlavní roli od dob Super Mario 64 na konzoli Nintendo 64 a Super Mario Sunshine na konzoli Nintendo GameCube. V té budou hráči cestovat napříč masivními 3D světy a sbírat speciální měsíce, kterými budou napájet Mariovo plavidlo nesoucí název Odyssey. Království po celém světe jsou plná tajemství a překvapení a Mario si může obléct celou řadu kostýmů a pracovat s okolním prostředím řadou kreativních způsobů jako je řízení vozidel či prozkoumávání oblastí v 2D Pixel Mario módu. Mariův nový partner Cappy mu navíc dává hromadu nových schopností, jako například házení čapkou či ovládnutí věcí, které do tradiční Mario hratelnosti přináší celou řadu svěžích postupů a definují celé toto nové dobrodružství. Hráči se pak dočkají také úplně nových lokací jako je například mrakodrapy zastavěné New Donk City.

Naše projekty
     
Akceptujeme
  • Bankovní převod
  • Dobírka
 
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o. Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.