Dárky ke každé objednávce
Úvodní stránka
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Super Mario Odyssey + plakát PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Super Mario Odyssey + plakát
Obrázek 1 / 4

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Super Mario Odyssey + plakát Obrázek ze hry Super Mario Odyssey + plakát Obrázek ze hry Super Mario Odyssey + plakát Obrázek ze hry Super Mario Odyssey + plakát
 Skrýt galerii
Nintendo Switch hry

Super Mario Odyssey + plakát (Switch)

Super Mario Odyssey + plakát
 
 Cena: 1 350 Kč -18% (ušetříte 298,- Kč)
 Odesíláme: ihned
 Herní žánr: Nintendo Switch hry
 Lokalizace: Anglicky
 Distributor: Conquest
ks

Katalog Nintendo Switch Zima 2017

Více o hře Super Mario Odyssey + plakát

Nejnižší cena na trhu, našli jste nižší? Napište nám!

Ke hře Vám přibalíme plakát s motivem hry!

Návrat legendární hratelnosti do Super Mario série

První sandbox hra s Mariem v hlavní roli od dob Super Mario 64 na konzoli Nintendo 64 a Super Mario Sunshine na konzoli Nintendo GameCube. V té budou hráči cestovat napříč masivními 3D světy a sbírat speciální měsíce, kterými budou napájet Mariovo plavidlo nesoucí název Odyssey. Království po celém světe jsou plná tajemství a překvapení a Mario si může obléct celou řadu kostýmů a pracovat s okolním prostředím řadou kreativních způsobů jako je řízení vozidel či prozkoumávání oblastí v 2D Pixel Mario módu. Mariův nový partner Cappy mu navíc dává hromadu nových schopností, jako například házení čapkou či ovládnutí věcí, které do tradiční Mario hratelnosti přináší celou řadu svěžích postupů a definují celé toto nové dobrodružství. Hráči se pak dočkají také úplně nových lokací jako je například mrakodrapy zastavěné New Donk City.

Naše projekty
     
Akceptujeme
  • Bankovní převod
  • Dobírka
 
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2017 GameLeader s.r.o. Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.