Hyrule Warriors: Definitive Edition (Nintendo Switch)
Úvodní stránka
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Star Wars Battlefront - Ultimate Edition PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Star Wars Battlefront - Ultimate Edition
Obrázek 1 / 8

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Star Wars Battlefront - Ultimate Edition Obrázek ze hry Star Wars Battlefront - Ultimate Edition Obrázek ze hry Star Wars Battlefront - Ultimate Edition Obrázek ze hry Star Wars Battlefront - Ultimate Edition Obrázek ze hry Star Wars Battlefront - Ultimate Edition Obrázek ze hry Star Wars Battlefront - Ultimate Edition Obrázek ze hry Star Wars Battlefront - Ultimate Edition Obrázek ze hry Star Wars Battlefront - Ultimate Edition
 Skrýt galerii
Akční hry / FPS

Star Wars Battlefront - Ultimate Edition (PC)

Star Wars Battlefront - Ultimate Edition
 
 Cena: 848 Kč
 Odesíláme: do 48 hodin
 Herní žánr: Akční hry / FPS
 Lokalizace: Anglicky
 Distributor: Electronic Arts
ks
Varianty produktu

Tato hra je dostupná také pro

Dárek ke každé objednávce

Více o hře Star Wars Battlefront - Ultimate Edition

Pociťte zlověstný dusot AT-AT kráčejícího vaším směrem, zatímco jednotky rebelů pálí ze svých blasterů na imperial speeder bikes, které si to sviští kolem. Pohlédněte nahoru na oblohu, kde svádějí boje letky stíhaček X-wing a TIE. Připravte se prožít impozantní bitvy ze světa Hvězdných válek.

Bojujte za rebely či Impérium v hrách až pro 40 hráčů, nebo se postavte výzvám inspirovaných filmy, a to buď zcela sami, s kamarádem u jednoho počítače na rozdělené obrazovce, případně v rámci on-line kooperace. Hra Star Wars Battlefront v sobě kombinuje akci přímo galaktických rozměrů s věrohodným grafickým ztvárněním legendárních planet, zbraní, postav a dopravních prostředků ze světa Hvězdných válek a původními filmovými zvukovými efekty. Můžete se tak těšit na jedinečný, autentický a interaktivní herní zážitek.

Video ze hry Star Wars Battlefront - Ultimate Edition

Přehrát video
Přehrát video
Star Wars: Battlefront - E3 2015 trailer
Následuje: Star Wars: Battlefront - První gameplay záběry z PC verze
Kvalita videa   nízká střední vysoká
ks
Naše projekty
     
Akceptujeme
  • Bankovní převod
  • Dobírka
 
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o. Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.