Octopath Traveler
Úvodní stránka
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Total War: WARHAMMER II - Limited Edition PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Total War: WARHAMMER II - Limited Edition
Obrázek 1 / 5

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Total War: WARHAMMER II - Limited Edition Obrázek ze hry Total War: WARHAMMER II - Limited Edition Obrázek ze hry Total War: WARHAMMER II - Limited Edition Obrázek ze hry Total War: WARHAMMER II - Limited Edition Obrázek ze hry Total War: WARHAMMER II - Limited Edition
 Skrýt galerii
PC hry

Total War: WARHAMMER II - Limited Edition (PC)

Produkt již není určen k prodeji
Total War: WARHAMMER II - Limited Edition
 
 Cena: 998 Kč -28% (ušetříte 400,- Kč)
 Odesíláme: Produkt již není určen k prodeji
 Kategorie: PC hry
 Lokalizace: České titulky ve hře a český manuál
 Distributor: Cenega

Dárek ke každé objednávce

Více o hře Total War: WARHAMMER II - Limited Edition

Limitovaná edice navíc nabídne steelbook, samolepky a exkluzivní herní návod, který hráčům představí všechny hratelné rasy a ulehčí první kroky ve hře.

Warhammer 2 Limited edition

Total War: WARHAMMER II odhalí tajemstvím opředené kontinenty daleko na západě Starého světa. Hráči se vžijí do jedné ze čtyř ras ze světa Warhammer Fantasy Battles, mezi kterými najdete vznešené elfy, temné elfy, ještěry a čtvrtou rasu stále čekající na své odtajnění, a vrhnou se do bitev odehrávajících se napříč očarovanými ostrovy, pochmurnými vnitrozemskými oblastmi, zrádnými močály a nebezpečnými džunglemi.

Ve hře Total War čeká hráče tažení, jaké tu ještě nebylo. Utkají se totiž o nadvládu nad slábnoucím Velkým vírem, který tisíce let vířil nad elfskou domovinou Ulthuanem. Každá rasa musí provést řadu tajuplných rituálů, které v souladu s jejich přesvědčením Vír buď posílí, nebo naruší. Celý boj pak vyústí zdrcující koncovkou. Dobývání území už dávno nestačí... tohle je závod o nadvládu, od které se pak bude odvíjet osud tohoto světa! 

Total War: WARHAMMER II poskytne hráčům v tomto novém epickém tažení stovky hodin strhující zábavy. Krátce po vydání navíc vlastníci her Total War: WARHAMMER I a II získají zdarma obří spojenou mapu s oblastmi ze starého i nového světa.

Co nabídne Total War: WARHAMMER II?

  • Výpravné tažení v novém stylu, kde hráči stanou proti ostatních frakcím, aby buď zachránili, nebo zničili Velký vír, a zároveň zmařili jejich snažení
  • Hráči budou stavět a rozšiřovat své říše, budovat armády, rozvíjet města a svádět rozsáhlé bitvy v klasickém stylu Total War 
  • Tažení se odehrává na čtyřech nových tajemných kontinentech: Ulthuan, Naggaroth, Jižní země, Lustrie
  • Čtyři nové hratelné rasy s tím, že každá má v tažení své unikátní mechaniky a legendární šlechtice, hrdiny, kouzelníky, jednotky, nestvůry a obléhací zbraně: Vznešení elfové, Temní elfové, Ještěří lidé a čtvrtá teprve čeká na odtajnění...
  • Sada nových strhujících funkcí v tažení a bitvách inspirovaná světem Warhammer
  • Nádavkem bude k dispozici rozsáhlá spojená mapa tažení zahrnující geografické oblasti z první i druhé části trilogie. Hráči se budou moci vypravit na tažení v roli jakékoli vlastněné hratelné rasy z obou her. Majitelé obou her ji zdarma získají krátce po vydání.
Naše projekty
     
Akceptujeme
  • Bankovní převod
  • Dobírka
 
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o. Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.