Octopath Traveler
Úvodní stránka
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Call of Duty: WWII + oficiální herní ponožky PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Call of Duty: WWII + oficiální herní ponožky
Obrázek 1 / 5

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Call of Duty: WWII + oficiální herní ponožky Obrázek ze hry Call of Duty: WWII + oficiální herní ponožky Obrázek ze hry Call of Duty: WWII + oficiální herní ponožky Obrázek ze hry Call of Duty: WWII + oficiální herní ponožky Obrázek ze hry Call of Duty: WWII + oficiální herní ponožky
 Skrýt galerii
PC hry

Call of Duty: WWII + oficiální herní ponožky (PC)

Call of Duty: WWII + oficiální herní ponožky
 
 Cena: 1 598 Kč -5% (ušetříte 100,- Kč)
 Odesíláme: do 14 dnů
 Kategorie: PC hry
 Lokalizace: Anglicky
 Distributor: ABC Data
ks

Více o hře Call of Duty: WWII + oficiální herní ponožky

Za objednávku od nás obdržíte ponožky CALL OF DUTY WINGS FOR VICTORY.

Dárek, ponožky

 

Nový díl Call of Duty se opět vrací do historie a svých kořenů. Call of Duty: WWII bude zasazené do 2. světové války. Na hře dělá studio Sledgehammer Games, který stojí například za dílem Advanced Warfare.

Příběh hry se točí kolem 1. pěší divize Spojených států amerických známé jako The Big Red One. Ve hře prožijete události Dne D, vylodění v Normandii, i například Bitvu v Ardenách. A není se čemu divit, celá hra je zasazena do let 1944 - 1945, ale nebude chybět i několik událostí kolem let 1940 - 1944. Hlavním hrdinou se zde stává nezkušený vojín Daniels, titul však nabízí i několik pasáží v roli ženské francouzské odbojářky.

Nedílnou součástí hry bude opět multiplayer, který přinese řadu známých modů, ale i novinku v podobě asimetrického režimu War, který nás přenese na bojiště největších bitev 2. světové války. Tento režim bude speciální tím, že ve hře budou zadány rozkazy, které je nutné splnit pro úspěch hry. Další novinkou je Velitelstí, kde se budete moci kochat svými úspěchy a sdílet je s ostatními hráči (něco podobného přineslo Destiny a jeho Tower lokace).

Kromě klasického multiplayeru se můžete těšit i na nový režim kooperace, který nabídne vlastní vyprávění děje a bude zde hlavně prezentovat oblíbený Zombie mod. Příběh toto režimu se točí kolem snahy Třetí říše vytvořit poslední armádu, která jim má zajistit vítězství.

Naše projekty
     
Akceptujeme
  • Bankovní převod
  • Dobírka
 
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o. Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.