ARMS
Úvodní stránka
Registrace
Galerie obrázků ze hry Far Cry 5 + DLC PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Far Cry 5 + DLC
Obrázek 1 / 4

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Far Cry 5 + DLC Obrázek ze hry Far Cry 5 + DLC Obrázek ze hry Far Cry 5 + DLC Obrázek ze hry Far Cry 5 + DLC
 Skrýt galerii
Akční hry / FPS

Far Cry 5 + DLC (PC)

Předobjednávka (odesíláme od 27. únor 2018)
Far Cry 5 + DLC
 
 Cena: 1 498 Kč -9% (ušetříte 150,- Kč)
 Odesíláme: 27. únor 2018
 Herní žánr: Akční hry / FPS
 Lokalizace: Anglicky a český manuál
 Distributor: Playman
ks
Varianty produktu

Tato hra je dostupná také pro

Více o hře Far Cry 5 + DLC

Příběh Far Cry 5 je zasazen do okresu Hope v americké Montáně. Ten je ovládán nebezpečným náboženským kultem uctívajícím konec světa a říkající si The Project at Eden's Gate. Jejich řady jsou vedeny samozvaným prorokem Josephem Seedem a jeho sourozenci, jenž se označili za zvěstovatele, tedy Heraldy. Kult pomalu ovlivňuje život v dříve poklidném okrese. Na vás jako hráči je, abyjste zažihnuli hnutí odporu, které se postaví tomuto odpornému kultu.

V hře nechybí ani průzkum rozlehlého herního světa. Po němž se budeme moci svobodně pohybovat ať už po zemi, ve vodě, či ve vzduchu. K tomu nam má pomoci nejširší vozový park a zbraňový arzenál, jenž v sérii Far Cry kdy byl. Nesmíte však zapomínat budovat vztahy s místními obyvateli, jenž vám pak na oplátku pomohou proti fanatikům kolem rodiny Seedů.

Jednou z klíčových vlastností hry jsou kvalitně zpracované postavy jako barmanka Mary May, nebo pilot a tatík od rodiny Nick Rye. Na odpor se postaví i pastor Jerom, co by zástupce křesťanů. Díky vztahům s nimi si pak budete v boji moci přivolat pomocníky, či různé druhy ochočených zvířat (bylo vyděno v předchozím Far Cry Primal). Celou kampaň lze navíc projít v kooperaci i s kamarádem.

Herní svět bude dynamicky reagovat na vaše činy a kroky, jenž učiníte za porážkou kultu. Poprvé v historii série také nebude v hlavní roli konkrétní protagonista, ale vytvoříte si jej sami dle libosti. K dispozici bude i editor map. Hra navíc od dob prvního dílu se vrací ke CryEnginu!

Pre-order bonus

Nabídka her

Informace

Počet zákazníků online

Aktuální dění

GameLeaderCZ Twitter plný herních novinek

Stále ještě nemáte české návleky na vaše auto? Využijte naší slevy na NHL 17 a začněte fandit naplno! -… Klikněte sem
11. května, tweet, GameLeaderCZ
Takhle pěkně se mění přebal limitky Warhammer 40.000: Dawn of War 3, která bude zítra u Vás doma. -… Klikněte sem
26. dubna, tweet, GameLeaderCZ
Vyzkoušejte si od 27.4. @Klikněte sem díky demu, které vám umožní si zahrát první hodinu ze hry. A pak hurá nakoupit!… Klikněte sem
13. dubna, tweet, GameLeaderCZ
Dalších 10 hodin ze světa Uncharted? To si nemůžete nechat ujít! Již 23. srpna 2017 s hrou zdarma -… Klikněte sem
12. dubna, tweet, GameLeaderCZ
Naše projekty
     
Akceptujeme
  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • Maestro
  • mPeníze
  • PaySec
  • Bankovní převod
  • Dobírka
 
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2017 GameLeader s.r.o. Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.