Mario Tennis Aces
Úvodní stránka
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Total War: Three Kingdoms PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Total War: Three Kingdoms
Obrázek 1 / 3

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Total War: Three Kingdoms Obrázek ze hry Total War: Three Kingdoms Obrázek ze hry Total War: Three Kingdoms
 Skrýt galerii
Strategie / Real-time

Total War: Three Kingdoms (PC)

Předobjednávka (odesíláme od říjen 2018)
Total War: Three Kingdoms
 
 Cena: 1 198 Kč -14% (ušetříte 200,- Kč)
 Odesíláme: říjen 2018
 Herní žánr: Strategie / Real-time
 Lokalizace: České titulky ve hře a český manuál
 Distributor: Cenega
ks

Dárek ke každé objednávce

Více o hře Total War: Three Kingdoms

TOTAL WAR: THREE KINGDOMS představuje další vstup do legendární strategické sérieTotal War od věhlasného studia Creative Assembly a zcela poprvé umožní hráčům objevovat starobylou Čínu.

Píše se rok 190 našeho letopočtu a Čína je pohlcena chaosem. Dynastie Chan se rozpadá pod vládou dětského vládce, který je pouhou loutkou tyrana jménem Dong Zhuo. Brutální a represivní síla režimu narůstá, zatímco říše se čím dál více propadá do anarchie. Jedinou naději představují 3 hrdinové vázáni bratrskou přísahou, společně čelící neodvratné pohromě. Vojenští vůdci z významných rodin společně vytváří křehkou koalici s cílem oslabit moc nelítostného Donga. Budoucnost odvěké Číny nyní leží v jejich rukou, ale osobní ambice ohrožují již tak křehké spojenectví...

Inspirováno krásou a uměleckým stylem tehdejších časů, Total War: THREE KINGDOMS vdechuje život hrdinům této fascinující doby na jejich cestě za snahou o sjednocení Číny.

Naše projekty
     
Akceptujeme
  • Bankovní převod
  • Dobírka
 
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o. Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.