Mario Tennis Aces
Úvodní stránka
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Batman: Arkham Origins PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Batman: Arkham Origins
Obrázek 1 / 17

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Batman: Arkham Origins Obrázek ze hry Batman: Arkham Origins Obrázek ze hry Batman: Arkham Origins Obrázek ze hry Batman: Arkham Origins Obrázek ze hry Batman: Arkham Origins Obrázek ze hry Batman: Arkham Origins Obrázek ze hry Batman: Arkham Origins Obrázek ze hry Batman: Arkham Origins Obrázek ze hry Batman: Arkham Origins Obrázek ze hry Batman: Arkham Origins Obrázek ze hry Batman: Arkham Origins Obrázek ze hry Batman: Arkham Origins Obrázek ze hry Batman: Arkham Origins Obrázek ze hry Batman: Arkham Origins Obrázek ze hry Batman: Arkham Origins Obrázek ze hry Batman: Arkham Origins Obrázek ze hry Batman: Arkham Origins
 Skrýt galerii
Akční hry / Sci-fi

Batman: Arkham Origins (PS3)

Produkt již není určen k prodeji
Batman: Arkham Origins
 
 Cena: 798 Kč
 Odesíláme: Produkt již není určen k prodeji
 Herní žánr: Akční hry / Sci-fi
 Lokalizace: Anglicky a český manuál
 Distributor: Cenega

Dárek ke každé objednávce

Více o hře Batman: Arkham Origins

Batman: Arkham Origins rozšiřuje svět Gotham City a představuje příběh, který se odehrává několik let před událostmi Batman: Arkham City i Batman: Arkahm Asylum. Ještě před tím, než tak Gotham poznal své největší nepřátele, setkáváme se s mladým Batmanem a můžeme tak zažít jeho cestu na to se stát Temným rytířem.

Tví nepřátelé určí, kým se staneš.

  • Zažij vzestup Temného rytíře na vlastní kůži v příběhu, který se odehrává před událostmi her Batman: Arkham Asylum a Batman: Arkham City.
  • Pusť se do boje proti nejnebezpečnějším zloduchům a vrahům v Gotham City v době, kdy Batman teprve začínal bojovat proti zločinu.

Video ze hry Batman: Arkham Origins

Přehrát video
Přehrát video
Batman: Arkham Origins - Launch trailer
Následuje: Batman: Arkham Origins - Cold Cold Heart Launch Trailer
Kvalita videa   nízká střední vysoká
Naše projekty
     
Akceptujeme
  • Bankovní převod
  • Dobírka
 
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o. Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.