Hyrule Warriors: Definitive Edition (Nintendo Switch)
Úvodní stránka
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Uncharted 4: A Thief's End PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End
Obrázek 1 / 20

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End Obrázek ze hry Uncharted 4: A Thief's End
 Skrýt galerii
Akční hry

Uncharted 4: A Thief's End (PS4)

Uncharted 4: A Thief's End
 
 Cena: 658 Kč -49% (ušetříte 640,- Kč)
 Odesíláme: do 48 hodin
 Herní žánr: Akční hry
 Lokalizace: České titulky ve hře a český manuál
 Distributor: Sony ČR
ks

Dárek ke každé objednávce

Více o hře Uncharted 4: A Thief's End

Přidej se k Nathanu Drakeovi na nebezpečném lovu neskutečných pokladů v tomto premiérovém dobrodružství na PlayStation 4.

Několik let po jeho posledním dobrodružství je vysloužilý lovec pokladů Nathan Drake donucen vrátit se zpět do světa zlodějů. Tentokrát je v sázce jeho osobní život, Nathan se vydává na výpravu kolem světa, aby odhalil obrovské spiknutí a bájný pirátský poklad. Obrovské dobrodružství otestuje jeho fyzickou zdatnost a odhodlání, co je ochotný obětovat za ty, které miluje.

Příběh se odehrává tři roky po událostech popisovaných v Uncharted 3: Drake’s Deception, kdy se Nathan Drake podle všeho rozhodl svět lovců pokladů nadobro opustit. Netrvalo to však dlouho a osud znovu zaklepal na jeho dveře. Když se objeví Drakeův bratr Sam a požádá jej o pomoc při záchraně svého života, nedokáže Drake nabídce takového dobrodružství odolat.

V honbě za dávno ztraceným pokladem kapitána Henryho Averyho se Sam a Drake vydávají hluboko do lesů Madagaskaru najít utopickou pirátskou kolonii Libertalie. S Uncharted 4: A Thief’s End podniknou hráči výpravu kolem celého světa a při pátrání po Averyho pokladu prozkoumají džunglí zarostlé ostrovy, rozlehlá města i zasněžené vrcholky hor.

Video ze hry Uncharted 4: A Thief's End

Přehrát video
Přehrát video
Uncharted 4 - Gameplay záběry z E3 2015
Následuje: Uncharted 4: A Thief's End - E3 2014 Trailer
Kvalita videa   nízká střední vysoká
ks
Naše projekty
     
Akceptujeme
  • Bankovní převod
  • Dobírka
 
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o. Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.