Dárky ke každé objednávce
Úvodní stránka
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry FIFA 18 + DLC PředchozíNásledující
Obrázek ze hry FIFA 18 + DLC
Obrázek 1 / 6

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry FIFA 18 + DLC Obrázek ze hry FIFA 18 + DLC Obrázek ze hry FIFA 18 + DLC Obrázek ze hry FIFA 18 + DLC Obrázek ze hry FIFA 18 + DLC Obrázek ze hry FIFA 18 + DLC
 Skrýt galerii
Sportovní hry / Fotbal

FIFA 18 + DLC (PS4)

FIFA 18 + DLC
 
 Cena: 1 198 Kč -40% (ušetříte 800,- Kč)
 Odesíláme: ihned
 Herní žánr: Sportovní hry / Fotbal
 Lokalizace: České titulky ve hře a český manuál
 Distributor: Electronic Arts
ks
Varianty produktu

Tato hra je dostupná také pro

Více o hře FIFA 18 + DLC

EA SPORTS™ FIFA 18 smazává rozdíly mezi virtuálním a skutečným světem. Těšte se na autentické fotbalisty, týmy i úžasnou atmosféru na stadionech.

Předobjednejte si hru u nás a získáte navíc:

  • 5 prémiových zlatých Jumbo balíčků - jeden týdně po dobu 5 týdnů
  • Cristiano Ronaldo na hostování na pět zápasů ve FUT
  • 8 speciálních dresů do FUT

Pro získání všech 5 zlatých Jumbo balíčků je potřeba kód bonusu zadat do 15. října 2017.

FIFA 18 PRE-ORDER BONUSY

DRAMATICKÉ MOMENTY

Nové pohyby a animace zakončení nabídnou další plynulé způsoby střelby nohama i hlavou a znásobí tak možnosti dosažení branky za dramatičtějších okolností. Úplně nové je i ovládací schéma kopání centrů, které nabídne bohatou škálu možností, jak dostat míč do vápna. Rychlé centry z běhu do středu nebo vysoké ze stoje na zadní tyč rozmnoží paletu způsobů, jak přesně najít nabíhajícího spoluhráče.

TECHNOLOGIE REAL PLAYER MOTION

FIFA 18 představuje technologii Real Player Motion, zcela nový systém animace, který přináší novou úroveň odezvy a hráčské osobnosti – Cristiano Ronaldo a ostatní špičkoví hráči se nyní chovají a pohybují přesně jako v reálném světě. Jde o největší krok na poli inovací herního systému v historii série.

AUTENTICKÉ HERNÍ STYLY

Ve FIFA 18 můžete s využitím nových týmových stylů na hřišti aplikovat taktiky nejlepších klubů světa, od tiki-taka až po vysoký presink. Nový systém pozičního myšlení fotbalistů vám nabízí další příležitosti v čase a prostoru ke čtení hry, zatímco vylepšené taktické varianty přináší hráčům pestřejší možnosti v podobě nových útočných náběhů a konzistentní podpory spoluhráčů při držení míče.

ELEKTRIZUJÍCÍ ATMOSFÉRA

Realistický pohyb slunce po obloze, kinematografické stupňování atmosféry, typické objekty podél hrací plochy, smetí na hřišti, specifické transparenty jednotlivých klubů a stadionů, adaptivní komentář a změny v kvalitě trávníku, to vše vdechuje život vašim fotbalovým zážitkům ve FIFA 18. Uslyšíte autentické skandování, které bude zesilovat při vašich útočných akcích, opravdové výbuchy nadšení, když skórujete, a dokonce budete moc interagovat s diváky při gólových oslavách.

Naše projekty
     
Akceptujeme
  • Bankovní převod
  • Dobírka
 
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o. Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.