Nintendo Labo
Úvodní stránka
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry God of War PředchozíNásledující
Obrázek ze hry God of War
Obrázek 1 / 12

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry God of War Obrázek ze hry God of War Obrázek ze hry God of War Obrázek ze hry God of War Obrázek ze hry God of War Obrázek ze hry God of War Obrázek ze hry God of War Obrázek ze hry God of War Obrázek ze hry God of War Obrázek ze hry God of War Obrázek ze hry God of War Obrázek ze hry God of War
 Skrýt galerii
Akční hry

God of War (PS4)

God of War
 
 Cena: 1 598 Kč -20% (ušetříte 400,- Kč)
 Odesíláme: do 48 hodin
 Herní žánr: Akční hry
 Lokalizace: České titulky ve hře a český manuál
 Distributor: Sony ČR
ks

Dárek ke každé objednávce

Více o hře God of War

Za předobjednávku od nás obdržíte:

  • DLC - trojici štítů - ROZEBRÁNO V 09:30 HODIN DNE 20.4.2018!
  • Tričko I AM WHAT THE GODS HAVE MADE ME! (XL) - ROZEBRÁNO V 23:30 HODIN DNE 17.4.2018!
  • Klíčenku - ROZEBRÁNO V 09:30 HODIN DNE 20.4.2018!

GoW klíčenka

Tričko s motivem I AM WHAT THE GODS HAVE MADE ME!

God of War PS4 DLC

V očekávaném pokračování série zažijeme nový začátek pro Kratose. Muž žijící ve stínu bohů se rozhodl hledat samotu v neznámé zemi norské mytologie. S novým záměrem a se svým synem po boku, se musí Kratos vydat do boje o přežití smocnými silami ohrožujícími jeho nově vytvořený život.

Nový začátek S pomstou proti bohům Olympu dávno za ním, žije Kratos v zemi norských bohů a monster. V tomto tvrdém, nemilosrdném světě musí bojovat o přežití ... a naučit to i svého syna.

Druhé šance Jak mentor a ochránce je Kratos rozhodnut získat si syny respekt, naskytne se mu nečekaná příležitost ovládnout vztek, který ho dlouho definoval.

Zpytuje temný původ, který zanechal svému synovi a doufá, že se mu podaří napravit jeho nedostatky z minulosti. Midgard a dále Hra se odehrává v nezkrotných lesích, horách a krajích norského folklóru, hra God of War představuje vzdáleně nové prostředí s vlastním panteonem příšer, monster a bohů.

Kruté fyzické souboje S intimní kamerou, která snímá pohled z poza ramene a přináší Vás blíže k akci, souboje ve hře God of War jsou na blízko, hektické a neochvějné. Katosova sekera je mocná, magická a oboustranná, je to brutální zbraň a také všestranný nástroj na průzkum.

Naše projekty
     
Akceptujeme
  • Bankovní převod
  • Dobírka
 
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o. Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.