Kirby Star Allies
Úvodní stránka
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry God of War + balíček štítů a tričko PředchozíNásledující
Obrázek ze hry God of War + balíček štítů a tričko
Obrázek 1 / 12

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry God of War + balíček štítů a tričko Obrázek ze hry God of War + balíček štítů a tričko Obrázek ze hry God of War + balíček štítů a tričko Obrázek ze hry God of War + balíček štítů a tričko Obrázek ze hry God of War + balíček štítů a tričko Obrázek ze hry God of War + balíček štítů a tričko Obrázek ze hry God of War + balíček štítů a tričko Obrázek ze hry God of War + balíček štítů a tričko Obrázek ze hry God of War + balíček štítů a tričko Obrázek ze hry God of War + balíček štítů a tričko Obrázek ze hry God of War + balíček štítů a tričko Obrázek ze hry God of War + balíček štítů a tričko
 Skrýt galerii
Akční hry

God of War + balíček štítů a tričko (PS4)

Předobjednávka (odesíláme od 20. duben 2018)
God of War + balíček štítů a tričko
 
 Cena: 1 598 Kč -20% (ušetříte 400,- Kč)
 Odesíláme: 20. duben 2018
 Herní žánr: Akční hry
 Lokalizace: České titulky ve hře a český manuál
 Distributor: Sony ČR
ks

Více o hře God of War + balíček štítů a tričko

Za předobjednávku od nás obdržíte:

  • DLC - trojici štítů
  • Tričko I AM WHAT THE GODS HAVE MADE ME! (XL)

Tričko s motivem I AM WHAT THE GODS HAVE MADE ME!

God of War PS4 DLC

V očekávaném pokračování série zažijeme nový začátek pro Kratose. Muž žijící ve stínu bohů se rozhodl hledat samotu v neznámé zemi norské mytologie. S novým záměrem a se svým synem po boku, se musí Kratos vydat do boje o přežití smocnými silami ohrožujícími jeho nově vytvořený život.

Nový začátek S pomstou proti bohům Olympu dávno za ním, žije Kratos v zemi norských bohů a monster. V tomto tvrdém, nemilosrdném světě musí bojovat o přežití ... a naučit to i svého syna.

Druhé šance Jak mentor a ochránce je Kratos rozhodnut získat si syny respekt, naskytne se mu nečekaná příležitost ovládnout vztek, který ho dlouho definoval.

Zpytuje temný původ, který zanechal svému synovi a doufá, že se mu podaří napravit jeho nedostatky z minulosti. Midgard a dále Hra se odehrává v nezkrotných lesích, horách a krajích norského folklóru, hra God of War představuje vzdáleně nové prostředí s vlastním panteonem příšer, monster a bohů.

Kruté fyzické souboje S intimní kamerou, která snímá pohled z poza ramene a přináší Vás blíže k akci, souboje ve hře God of War jsou na blízko, hektické a neochvějné. Katosova sekera je mocná, magická a oboustranná, je to brutální zbraň a také všestranný nástroj na průzkum.

Naše projekty
     
Akceptujeme
  • Bankovní převod
  • Dobírka
 
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o. Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.