Hyrule Warriors: Definitive Edition (Nintendo Switch)
Úvodní stránka
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Detroit: Become Human + Artbook PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Detroit: Become Human + Artbook
Obrázek 1 / 11

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Detroit: Become Human + Artbook Obrázek ze hry Detroit: Become Human + Artbook Obrázek ze hry Detroit: Become Human + Artbook Obrázek ze hry Detroit: Become Human + Artbook Obrázek ze hry Detroit: Become Human + Artbook Obrázek ze hry Detroit: Become Human + Artbook Obrázek ze hry Detroit: Become Human + Artbook Obrázek ze hry Detroit: Become Human + Artbook Obrázek ze hry Detroit: Become Human + Artbook Obrázek ze hry Detroit: Become Human + Artbook Obrázek ze hry Detroit: Become Human + Artbook
 Skrýt galerii
Akční hry / Sci-fi

Detroit: Become Human + Artbook (PS4)

Předobjednávka (odesíláme od 25. květen 2018)
Detroit: Become Human + Artbook
 
 Cena: 1 698 Kč -10% (ušetříte 200,- Kč)
 Odesíláme: 25. květen 2018
 Herní žánr: Akční hry / Sci-fi
 Lokalizace: České titulky ve hře
 Distributor:
ks

Více o hře Detroit: Become Human + Artbook

Za předobjednávku od nás dostanete artbook Detroit: Become Human!

Hra Detroit: Become Human je inspirovaná krátkou hrou z roku 2012 nazvanou "Kara". Hra je thriller na styl neo-noir, který se odehrává v blízké budoucnosti, ve městě Detroit. Androidi, kteří vypadají přesně jako lidské bytosti, je nahradili ve většině úloh, jsou to dělníci, chůvy, zahradníci, zdravotní sestry, učitelé, prodavači a vykonávají mnohé další povolání. Příběh se začíná nevysvětlitelným incidentem, který začal ovlivňovat androidů. Někteří se bez stopy ztratí, další vykazují neobvyklé chování a podivuhodné náznaky emocí. Začínají se šířit zvěsti o deviantních Andorid, ale nikdo přesně neví, co se ve skutečnosti děje.

Naše projekty
     
Akceptujeme
  • Bankovní převod
  • Dobírka
 
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o. Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.