Octopath Traveler
Úvodní stránka
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry NHL 19 PředchozíNásledující
Obrázek ze hry NHL 19
Obrázek 1 / 2

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry NHL 19 Obrázek ze hry NHL 19
 Skrýt galerii
PS4 hry

NHL 19 (PS4)

Předobjednávka (odesíláme od 14. září 2018)
NHL 19
 
 Cena: 1 698 Kč
 Odesíláme: 14. září 2018
 Kategorie: PS4 hry
 Lokalizace: České titulky ve hře a český manuál
 Distributor: Electronic Arts
ks

Dárek ke každé objednávce

Více o hře NHL 19

S NHL 19 se hokej vrací ke svým kořenům pod širé nebe. Zahraj si na venkovních kluzištích a v rámci nových i staronových režimů se vydej na cestu z místního zamrzlého rybníka až mezi profesionály. Změř své síly proti více než dvěma stovkám největších hokejových legend včetně Waynea Gretzkyho, o jejichž autentické ztvárnění se stará nejmodernější technologie Real Player Motion. Technologie RPM přináší výbušné bruslení s rychlou akcelerací a vylepšenými reakcemi ovládání. Díky novému koliznímu fyzikálnímu systému se můžeš také těšit na větší a drsnější hity.

Představujeme World of CHEL, inovované herní centrum nových a staronových režimů k přizpůsobování vlastní postavy, sjednocených pod jeden systém odměn. Navrhni si postavu a postupným hraním získej další vybavení a přes 900 nových možností vlastní úpravy vzhledu, včetně oblečení, jako jsou mikiny s kapucí, bundy, pletené zimní svetry a další. Vyjádři svůj styl pomocí jedinečného vzhledu a uzpůsob si hru prostřednictvím nových hráčských tříd a unikátních vlastností, díky nimž získáš naprostou svobodu v tom, jak budeš vypadat a hrát.

HERNÍ OBSAH:

  • Příchod legend - NHL™ 19 představí přes 200 legend z různých období hokejové historie. Zahraj si proti největším hokejistům všech dob včetně Waynea Gretzkyho. V NHL™ 19 se rovněž objeví týmy hrdinů, které kombinují nejlepší hráče minulosti a současnosti. Těšit se tak můžeš na parádní souboje mezi současnými superhvězdami a legendami uplynulých let. V režimech jednoho i více hráčů teď máš historii na dosah ruky. Utvoř tým a vrhni se do bojů s nejlepšími z nejlepších.
  • Výbušné bruslení - Do série EA SPORTS NHL přichází nejmodernější animační technologie Real Player Motion. Technologie RPM přináší výbušné bruslení s rychlou akcelerací a vylepšenými reakcemi ovládání po celém kluzišti. RPM využívá zcela nový kolizní fyzikální systém, díky němuž se můžeš těšit na větší, drsnější a pestřejší hity. NHL™ 19 vypadá lépe, hraje se lépe a zásluhou dvojice zcela nových technologických systémů nabízí komplexnější hokejový zážitek.
  • Vítej pod širým nebem - Hokej se vrací ke svým kořenům na zamrzlé rybníky. Vůbec poprvé v historii série se můžeš vydat na zamrzlý rybník a utkat se s ostatními v rámci režimů EA SPORTS Hockey League, NHL THREES, Hrát teď a zcela nových módů NHL ONES a Pro-Am. V režimu NHL ONES se s dalšími dvěma hráči utkáš v souboji jeden proti jednomu proti jednomu (1v1v1). Ukažte své dovednosti a kreativitu, aniž by tě svazovaly pravidla, přerušování hry či jiná omezení. Zvítěz, zahraj si v nových lokalitách a staň se králem venkovního hokeje.
  • Vyjádři svůj styl s novými možnostmi úprav - Vynikni na ledě v NHL™ 19 díky více než 900 různým úpravám pro tebou vytvořenou postavu. Více než kdy předtím tak máš svobodu v tom, jak budeš na ledě vypadat. Vůbec poprvé se můžeš obléknout ve stylu rybníkového hokeje nebo do lifestylového oblečení včetně mikin s kapucí, bund, svetrů a dalších kousků. Vystav na odiv svou osobnost odvážnými designy a barvami. K přizpůsobení herního stylu ti poslouží nové herní třídy a hráčské vlastnosti. NHL™ 19 ti přináší svobodu ve vytvoření hráče, jakým jsi chtěl vždycky být.
  • World of CHEL - World of CHEL, který je evolucí oblíbeného režimu EA SPORTS Hockey League, představuje sjednocený systém postupu a úprav pro tebou vytvořenou postavu napříč novými i staronovými módy. Získané vybavení a jedinečné specializace použité na tvou postavu mají nově dopad napříč celým World of CHEL, včetně režimů NHL THREES – drop-in, NHL ONES, Pro-Am a EASHL. Ještě nikdy jsi neměl k dispozici bohatší možnosti úprav vzhledu, výkonů a herního stylu v rámci utvořeného týmu s přáteli, než je tomu v letošním ročníku.
Naše projekty
     
Akceptujeme
  • Bankovní převod
  • Dobírka
 
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o. Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.