Nintendo Labo VR
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry 1-2-Switch + Arthur a Maltazarova pomsta zdarma PředchozíNásledující
Obrázek ze hry 1-2-Switch + Arthur a Maltazarova pomsta zdarma
Obrázek 1 / 6

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry 1-2-Switch + Arthur a Maltazarova pomsta zdarma Obrázek ze hry 1-2-Switch + Arthur a Maltazarova pomsta zdarma Obrázek ze hry 1-2-Switch + Arthur a Maltazarova pomsta zdarma Obrázek ze hry 1-2-Switch + Arthur a Maltazarova pomsta zdarma Obrázek ze hry 1-2-Switch + Arthur a Maltazarova pomsta zdarma Obrázek ze hry 1-2-Switch + Arthur a Maltazarova pomsta zdarma
 Skrýt galerii

1-2-Switch + Arthur a Maltazarova pomsta zdarma

1-2-Switch + Arthur a Maltazarova pomsta zdarma
 
 Cena: 849 Kč -32% (ušetříte 400,- Kč)
 Dostupnost: ihned
 Kategorie: Switch hry
 Lokalizace: Anglicky
 Vydavatel: Conquest
ks

Více o hře 1-2-Switch + Arthur a Maltazarova pomsta zdarma

K objednávce Vám přídáme PC hru Arthur a Maltazarova pomsta zdarma!

Hra je vhodná pro děti od 7 let.

Zcela nová dimenze party her

1-2-Switch je první hrou společnosti Nintendo, která nechá hráče soupeřit v zábavných aktivitách a přitom se koukat jeden druhému do očí namísto na televizní obrazovku. Od přestřelek ve stylu divokého západu až po kopírování tanečních pohybů toho druhého, 1-2-Switch umožní kreativní využití širokých možností konzole Nintendo Switch pro rozjetí pořádné herní párty kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv.

Nová dimenze ovládání

Všestranné Joy-Cony nabídnou množství překvapivých herních zážitků. Dva Joy-Cony je možné používat každý v jedné ruce či dohromady jako jeden herní ovladač za pomoci Joy-Con gripu. Je také možné je připojit na konzoli v rámci handheld módu nebo se podělit s kamarádem a v podporovaných titulech si tak užít multiplayerovou zábavu pro dva. Každý Joy-Con má vlastní plnou sadu tlačítek a může být tedy používán jako samostatný ovladač a zároveň je vybaven akcelerometrem a gyroskopickým pohybovým senzorem, což umožňuje nezávislé pravé a levé pohybové ovládání.

Levý Joy-Con dále obsahuje Capture tlačítko, které hráčům umožní jedním kliknutím pořizovat okamžité screenshoty jejich hraní a dělit se o ně s přáteli prostřednictvím sociálních sítí. Pravý Joy-Con zase obsahuje NFC bod pro interakci s amiibo figurkami stejně jako IR pohybovou kameru schopnou detekovat vzdálenost, tvary a pohyb blízkých objektů v pro tyto funkce speciálně navržených hrách. Například tato funkce dokáže určit, jak daleko je hráčova ruka a jaký formuje tvar.

Oba Joy-Cony dále představují pokročilou funkci HD rumble, která v kompatibilních hrách umožní hráčům pocítit daleko realističtější vibrační odezvu než kdy dřív. Tento efekt je natolik detailní, že hráči mohou například cítit vibrace jednotlivých kostek ledu uvnitř sklenice, kterou bude zrovna Joy-Con simulovat. Díky funkci HD rumble budou moct hráči pocítit novou úroveň realističnosti, nedosažitelné za pomoci pouhého zraku a sluchu!

Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2019 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.