New Pokémon Snap
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Mario Kart 8 Deluxe PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Mario Kart 8 Deluxe
Obrázek 1 / 15

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Mario Kart 8 Deluxe Obrázek ze hry Mario Kart 8 Deluxe Obrázek ze hry Mario Kart 8 Deluxe Obrázek ze hry Mario Kart 8 Deluxe Obrázek ze hry Mario Kart 8 Deluxe Obrázek ze hry Mario Kart 8 Deluxe Obrázek ze hry Mario Kart 8 Deluxe Obrázek ze hry Mario Kart 8 Deluxe Obrázek ze hry Mario Kart 8 Deluxe Obrázek ze hry Mario Kart 8 Deluxe Obrázek ze hry Mario Kart 8 Deluxe Obrázek ze hry Mario Kart 8 Deluxe Obrázek ze hry Mario Kart 8 Deluxe Obrázek ze hry Mario Kart 8 Deluxe Obrázek ze hry Mario Kart 8 Deluxe
 Skrýt galerii

Mario Kart 8 Deluxe

Produkt již není určen k prodeji
Mario Kart 8 Deluxe
 
 Cena: 1 149 Kč -28% (ušetříte 450,- Kč)
 Dostupnost: Produkt již není určen k prodeji
 Kategorie: Switch hry
 Lokalizace: Anglicky
 Vydavatel: Nintendo

Více o hře Mario Kart 8 Deluxe

Akce "1GB USB Flash disk ZDARMA ke každé hře na našem obchodě!"

Definitivní verze těch nejzábavnějších závodů všech dob

S Nintendo Switch si mohou fanoušci užít definitivní verzi hry Mario Kart 8 kdekoliv, kdykoliv a až s osmi kamarády v rámci lokálního multiplayeru. Všechny oblíbené tratě a postavy z Wii U verze, a to včetně všech DLC tratí a postav, se vrací na startovní pole společně s nováčky, kterými jsou:

  • Inkling Boy
  • Inkling Girl
  • King Boo
  • Bowser Jr.

Battle Mode se dočkal přepracování a nově obsahuje režimy Ballon Battle a Bob-omg Blast společně s novými úrovněmi jako je Urchin Underpass a Battle Stadium. Fanoušci se ale mohou těšit i na oblíbené tratí z předchozích Mario Kark her, jako je například (GCN) Luigi’s Mansion či (SNES) Battle Course 1. Závodníci mohou nyní mít dva předměty najednou včetně některých kousků z předchozích Mario Kart her jako je Boo či Feather, který v battle módu aktivuje vysoký skok. Hráči taktéž mohou využít novou funkci Smart Steering, která zjednoduší nováčkům a dětem řízení a udržení se na trati dokonce i v kubatuře 200cc! V TV módu pak bude možné hru hrát na 1080p rozlišení.

Nabídka her

Informace

Zásilkovna, PPL
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2022 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.