3. vlna jarního výprodeje Nintendo
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Mario + Rabbids Kingdom Battle PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Mario + Rabbids Kingdom Battle
Obrázek 1 / 6

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Mario + Rabbids Kingdom Battle Obrázek ze hry Mario + Rabbids Kingdom Battle Obrázek ze hry Mario + Rabbids Kingdom Battle Obrázek ze hry Mario + Rabbids Kingdom Battle Obrázek ze hry Mario + Rabbids Kingdom Battle Obrázek ze hry Mario + Rabbids Kingdom Battle
 Skrýt galerii

Mario + Rabbids Kingdom Battle

Produkt již není určen k prodeji
Mario + Rabbids Kingdom Battle
 
 Cena: 889 Kč -15% (ušetříte 160,- Kč)
 Dostupnost: Produkt již není určen k prodeji
 Kategorie: Switch hry
 Lokalizace: Anglicky
 Vydavatel: Conquest

Více o hře Mario + Rabbids Kingdom Battle

Nejnižší cena na trhu, našli jste nižší? Napište nám!

Hra je vhodná pro děti od 3 let.

Hra Mario + Rabbids Kingdom Battle vypráví příběh nečekaného střetu mezi Mariem a potrhlými Rabbids. Mushroom Kingdom bylo roztrháno na kousky tajemným vírem, který zároveň transportoval Rabbids do tohoto jindy poklidného království, a aby nastolili pořádek, musí se Mario, Luigi, princezna Peach a Yoshi spojit s hrdiny z řad Rabbids a vydat se na dobrodružnou výpravu napříč čtyřmi různými světy.

Připojte se k těmto osmi dobrodruhům a objevujte s nimi nové světy pokřivené rošťáckými Rabbids, plné skrytých tajemství a postavené na základě klasických Mario her! Vyzrajte na nepředvídatelné nepřátele v dynamických tahových soubojích a cestou řešte logické hádanky. Užijte si toto moderní bojové dobrodružství kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv exkluzivně na konzoli Nintendo Switch.

EPICKÉ DOBRODRUŽSTVÍ PRO OSM HRDINŮ

  • Vydejte se za dobrodružstvím s týmem hrdinů, abyste zachránili své přátele a opět nastolili pořádek v Muschroom Kingdom!
  • Prozkoumejte čtyři ikonické světy plné skrytých truhel a tajemství, řešte hádanky a porážejte nepředvídatelné nepřátele na chytře rozvržených bojištích.

ŠÍLENÉ TAKTICKÉ DOBRODRUŽSTVÍ

  • Mario a jeho přátelé se vrhnou do boje s pomocí zcela nových zbraní. S arzenálem více jak 250 zbraní s unikátními statistikami a specifikacemi budete moct vytvořit nespočet kombinací se speciálními schopnostmi jednotlivých členů vašeho týmu.
  • Tahové souboje vám umožní v klidu popřemýšlet o dalším postupu. Protivníky tak budete moct válcovat za pomoci mistrovsky naplánovaných akcí.
  • Hrajte dodatečně kooperativní výzvy s kamarády v rámci lokálního multiplayeru nabízejících tři úrovně obtížnosti. Stačí se podělit o jeden z ovladačů Joy-Con nebo použít vaše ovladače Nintendo Switch Pro Controller.

ZCELA NOVÝ MARIO ZÁŽITEK

  • Prozkoumejte Mushroom Kingdom jaké tu ještě nebylo!
  • Zažijte skvělé dobrodružství plné humoru, epické muziky, strhujících animací a barvitých vizuálů poháněných Snowdrop enginem.
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2019 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.