Dark Souls Remastered
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry LEGO Worlds PředchozíNásledující
Obrázek ze hry LEGO Worlds
Obrázek 1 / 5

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry LEGO Worlds Obrázek ze hry LEGO Worlds Obrázek ze hry LEGO Worlds Obrázek ze hry LEGO Worlds Obrázek ze hry LEGO Worlds
 Skrýt galerii
Switch hry

LEGO Worlds (Switch)

Produkt již není určen k prodeji
LEGO Worlds
 
 Cena: 890 Kč -33% (ušetříte 458,- Kč)
 Odesíláme: Produkt již není určen k prodeji
 Kategorie: Switch hry
 Lokalizace: Anglicky
 Vydavatel: Conquest

Dárek ke každé objednávce

Více o hře LEGO Worlds

Nejnižší cena na trhu, našli jste nižší? Napište nám!

Hra je vhodná pro děti od 7 let.

Vytvářejte vše, co si jen dokážete představit a určete tak podobu svého dobrodružství v LEGO Worlds! "Ve hře LEGO Worlds se hráči vydají na vzrušující cestu rozlehlým otevřeným světem stvořeným z LEGO kostiček," říká Jonathan Smith, vedoucí vývoje TT Games. "Díky naprosté svobodě, kterou hra poskytuje, budete moci vytvořit cokoliv co Vás jen napadne – ať už se jedná o úpravu postav, objevování světa v nejrůznějších vozidlech, stavbu budov a jiných struktur."

Ve hře LEGO Worlds se hráči pustí do objevování skrytých pokladů v nejrůznějších prostředích, kde světy přicházejí k životu se závratným množstvím přepravních prostředků a živých stvoření, jako je například kovboj v sedle žirafy, Yeti strachující se z krvelačných vampírů. Chybět nebudou ani závadní auta či monstrózní vrtací stoje. Hráči se mohou zúčastnit speciálního dovednostního questu a stát se tak mistrem stavitelem a to tak, že nabídnou pomocnou ruku ostatním LEGO postavám ve hře. Vaším úkolem bude například pomoci králi najít jeho meč, ochránit farmáře před zombie invazí nebo postavit nový domov pro jeskynního muže.

Hra LEGO Worlds obsahuje online multiplayer, který hráčům umožní objevovat světy ostatních hráčů a vytvářet tak světy společně, či budou mít možnost zahrát si v kooperativním či kompetitivním módu.

Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.