Nintendo SLEVOLÉTO
Úvodní stránka
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Joy-Con Multi nabíjecí stanice PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Joy-Con Multi nabíjecí stanice
Obrázek 1 / 3

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Joy-Con Multi nabíjecí stanice Obrázek ze hry Joy-Con Multi nabíjecí stanice Obrázek ze hry Joy-Con Multi nabíjecí stanice
 Skrýt galerii
Switch hry

Joy-Con Multi nabíjecí stanice (Switch)

Joy-Con Multi nabíjecí stanice
 
 Cena: 750 Kč
 Odesíláme: ihned
 Kategorie: Switch hry
 Lokalizace: Anglicky
 Distributor: Conquest
ks

Dárek ke každé objednávce

Více o hře Joy-Con Multi nabíjecí stanice

Herní příslušenství pochází z oficiální české distribuce.

Užívejte si s Nintendo Switch zábavu, která nikdy nekončí. Tato praktická nabíjecí stanice vám umožní nabíjet až 4 Joy-Con ovladače najednou. Připojte ji pomocí USB do docku vaší konzole, zasuňte ovladače a užívejte si stále nabitých baterií. LED diody umístěné na vrchu stanice vás informují o stavu nabití.

 

Přepněte na novou generaci konzolového hraní

Nintendo Switch je průlomová domácí herní konzole. Je ji totiž nejen možné připojit doma k televizi, ale taktéž okamžitě transformovat na handheld s 6.2 palcovou obrazovkou. Poprvé v historii si tak hráči mohou užívat plnohodnotný konzolový zážitek kdykoliv a kdekoliv! Obrazovka má kapacitní dotykový displej využitelný v podporovaných hrách. Výdrž baterie se může pohybovat v rozmezí až šesti hodin v závislosti na dané hře a podmínkách, ve kterých je konzole používána.

Naše projekty
     
Akceptujeme
  • Bankovní převod
  • Dobírka
 
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o. Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.