Astral Chain
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Hyrule Warriors: Definitive Edition + Winx Club: Stella jde na rande zdarma PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Hyrule Warriors: Definitive Edition + Winx Club: Stella jde na rande zdarma
Obrázek 1 / 9

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Hyrule Warriors: Definitive Edition + Winx Club: Stella jde na rande zdarma Obrázek ze hry Hyrule Warriors: Definitive Edition + Winx Club: Stella jde na rande zdarma Obrázek ze hry Hyrule Warriors: Definitive Edition + Winx Club: Stella jde na rande zdarma Obrázek ze hry Hyrule Warriors: Definitive Edition + Winx Club: Stella jde na rande zdarma Obrázek ze hry Hyrule Warriors: Definitive Edition + Winx Club: Stella jde na rande zdarma Obrázek ze hry Hyrule Warriors: Definitive Edition + Winx Club: Stella jde na rande zdarma Obrázek ze hry Hyrule Warriors: Definitive Edition + Winx Club: Stella jde na rande zdarma Obrázek ze hry Hyrule Warriors: Definitive Edition + Winx Club: Stella jde na rande zdarma Obrázek ze hry Hyrule Warriors: Definitive Edition + Winx Club: Stella jde na rande zdarma
 Skrýt galerii

Hyrule Warriors: Definitive Edition + Winx Club: Stella jde na rande zdarma

Produkt již není určen k prodeji
Hyrule Warriors: Definitive Edition + Winx Club: Stella jde na rande zdarma
 
 Cena: 989 Kč -34% (ušetříte 510,- Kč)
 Dostupnost: Produkt již není určen k prodeji
 Kategorie: Switch hry
 Lokalizace: Anglicky
 Vydavatel: Conquest

Více o hře Hyrule Warriors: Definitive Edition + Winx Club: Stella jde na rande zdarma

K objednávce Vám přidáme PC hru Winx Club: Stella jde na rande zdarma!

Vezměte si sebou epický Hyrule Warriors žážitek na cesty! Hra Hyrule Warriors: Definitive Edition je finální verzí hry. Obsahuje všechna DLC a navíc i nové kostýmy pro Linka a Zeldu inspirované nejnovější hrou The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Postupováním v příběhu se vám odemknou další postavy, každá s vlastními unikátními útoky a typy zbraní. Sbírejte Rupeeny a další užitečné věci, aby jste zlepšili své zbraně a tvořili Odznaky, které můžete použít na zlepšení dovedností vašich bojovníků.  Další novinkou je například schopnost ihned přepínat mezi postavami, což vám dává možnost strategického umístění bojovníků a tím máte zbrusu nové způsoby, jak zneškodnit své nepřátele.

Úplnou novinkou je pak postava Linkle, dívky žijící v malé vesnici plné Cuccos a vyzbrojené dvojicí ručních kuší, která taktéž rozšíří soupisku hratelných postav. Hráči budou moct velet více postavám, strategicky je rozmisťovat po bojišti a přepínat mezi nimi tak, aby mohli vždy osobně zasáhnout do těch nejtužších bojů.

Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2019 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.