Yoshi's Crafted World
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Nintendo Labo VR Kit PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Nintendo Labo VR Kit
Obrázek 1 / 4

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Nintendo Labo VR Kit Obrázek ze hry Nintendo Labo VR Kit Obrázek ze hry Nintendo Labo VR Kit Obrázek ze hry Nintendo Labo VR Kit
 Skrýt galerii

Nintendo Labo VR Kit

Předobjednávka (dostupné od 12. duben 2019)
Nintendo Labo VR Kit
 
 Cena: 1 999 Kč
 Dostupnost: 12. duben 2019
 Kategorie: Switch hry
 Lokalizace: Anglicky
 Vydavatel: Nintendo
ks

Více o hře Nintendo Labo VR Kit

Nintendo Labo: VR Kit je čtvrtým kitem v Nintendo Labo sérii, poskytující nástroje na sestavení DIY kartonových výtvorů zvaných Toy-Con. S těmito výtvory si můžete zahrát několik různých her a objevit, jak je Nintendo Switch přivede k životu. Nintendo Labo: VR Kit nabízí šest nových Toy-Con výtvorů, včetně VR Goggles, které v kombinaci s ostatními výtvory vyzývají hráče k použití přirozených pohybů a gest pro interakci s herním světem a posunutí zážitku s Nintendo Labo na novou úroveň. Zastavte invazi mimozemšťanů s Toy-Con Blaster, navštivte barevný oceán a foťte podmořský život s Toy-Con Camera a mnohem více!

Nintendo Labo: VR Kit vybízí ke sdílení Toy-Con výtvorů ve skupině lidí, aby se každý v místnosti mohl připojit k zábavě. Aby hráči mohli objevovat skvělé zážitky spolu stačí jednoduše zasunout Nintendo Switch konzoli do Toy-Con VR Goggles a přidržet si je u očí pro různé hry a zážitky. Žádný popruh na hlavu není třeba.

Kompletní Nintendo Labo VR Kit obsahuje Nintendo Switch software a materiál na stavbu všech šesti Toy-Con projektů – Toy-Con VR Goggles, Toy-Con Blaster, Toy-Con Camera, Toy-Con Bird, Toy-Con Wind Pedal a Toy-Con Elephant. K tomu všemu ještě držák na obrazovku a bezpečnostní kryt. Tato sada je dobrou volbou pro děti a rodiny, které se chtějí plně ponořit do virtuální reality.

Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2019 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.