New Pokémon Snap
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Xenoblade Chronicles: Definitive Edition PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Xenoblade Chronicles: Definitive Edition
Obrázek 1 / 4

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Xenoblade Chronicles: Definitive Edition Obrázek ze hry Xenoblade Chronicles: Definitive Edition Obrázek ze hry Xenoblade Chronicles: Definitive Edition Obrázek ze hry Xenoblade Chronicles: Definitive Edition
 Skrýt galerii

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

Produkt již není určen k prodeji
Xenoblade Chronicles: Definitive Edition
 
 Cena: 699 Kč -56% (ušetříte 900,- Kč)
 Dostupnost: Produkt již není určen k prodeji
 Kategorie: Switch hry
 Lokalizace: Anglicky
 Vydavatel: Nintendo

Více o hře Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

Akce "1GB USB Flash disk ZDARMA ke každé hře na našem obchodě!"

Návrat ke kořenům!

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition je RPG z otevřeného světa od studia Monolith Soft, jež poprvé vyšlo na konzoli Nintendo Wii v roce 2012. O tři roky se titul dostal i na konzoli Nintendo 3DS, nyní se představí hráčům na Nintendo Switch. Definitivní verze nabídne vylepšenou vizuální stránku, plynulejší hratelnost, remasterovaný soundtrack i další vylepšení. Zcela noví hráči i ti, kteří s titulem již mají zkušenost, se mohou těšit na ultimátní verzi Shulkova epického dobrodružství. 

Xenoblade Chronicles je úplně první hrou z celé série Xenoblade Chronicles série, hráč se ocitá v otevřeném světě rozděleném do zón, kde plní hlavní i vedlejší úkoly. Klíčovou stránkou vašeho putování jsou souboje s nepřáteli v reálném čase, během kterých dojde dokonce na tajemné záblesky z budoucnosti.

Titul je zasazen do prostředí dvou zmrzlých těl válčících titánů, Bionise a Michonise. Tyto dvě znepřátelené strany si nic nedarují, klíčem k získání rozhodující výhody nad osudem celé bitvy je meč Monado. Vy se vtělíte do postavy Shulka, který objeví, že zrovna on má schopnost ovládat tento meč. Společně se svým věrným přítelem Reynem se tak vydáváte na dlouhou cestou za pomstou.

Nabídka her

Informace

Zásilkovna, PPL
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2022 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.