Mario Kart Live Home Circuit
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Warhammer 40.000: Dawn of War 3 + DLC a plakát PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Warhammer 40.000: Dawn of War 3 + DLC a plakát
Obrázek 1 / 6

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Warhammer 40.000: Dawn of War 3 + DLC a plakát Obrázek ze hry Warhammer 40.000: Dawn of War 3 + DLC a plakát Obrázek ze hry Warhammer 40.000: Dawn of War 3 + DLC a plakát Obrázek ze hry Warhammer 40.000: Dawn of War 3 + DLC a plakát Obrázek ze hry Warhammer 40.000: Dawn of War 3 + DLC a plakát Obrázek ze hry Warhammer 40.000: Dawn of War 3 + DLC a plakát
 Skrýt galerii

Warhammer 40.000: Dawn of War 3 + DLC a plakát

Warhammer 40.000: Dawn of War 3 + DLC a plakát
 
 Cena: 149 Kč -81% (ušetříte 650,- Kč)
 Dostupnost: ihned
 Kategorie: PC hry
 Lokalizace: České titulky ve hře a český manuál
 Vydavatel: Cenega
ks

Více o hře Warhammer 40.000: Dawn of War 3 + DLC a plakát

Objednejte si hru u nás a získejte navíc PLAKÁT s motivem hry a DLC Masters of War obsahující kolekci tří skinů pro elitní charaktery – Dark Queen skin pro Lady Solaria (Imperial Knight), Ghost Seer skin pro Farseer Taldeer (Wraithknight) a Big Kustom skin pro Beauty (Morkanaut).
 
Vstupte do brutální bitvy mezi třemi soupeřícími frakcemi. Poté, co byla v tajemném světě Acheronu nalezena katastrofická zbraň, vám v Dawn of War III nezbývá nic jiného než se postavit svým soupeřům tváří v tvář. Válka zuří a celá planeta je v obležení armád hamižného vojevůdce Gorgutze, ambiciózního proroka Macha a mocného velitele vesmírných mariňáků Gabriela Angela; pro přežití je třeba přestat brát zřetel na jakoukoliv nadřazenost.

VYPUSŤTE OBRY
Chopte se kontroly nad impozantními válečnými stroji a s pomocí nejlepších postav celé historie Dawn of War nakloňte jazýčky vah na svou stranu. Nechte imperiálního rytíře (vesmírní mariňáci), užvaněného Gorkanauta (orkové) či neodbytného Wraithknighta (Eldarové) zvrátit výsledek boje.

KOLOSÁLNÍ BITVY
Série Dawn of War je světoznámá svou epickou akcí a tyto strhující šarvátky jsou konečně zpět - tentokrát však bourají veškeré meze. Vrhněte se do války v čele masivních armád pochodujících agresivním vulkanickým terénem či na palubě bitevních lodí plujících vesmírem.

POVOLEJTE ELITNÍ VOJÁKY
Posuňte své taktické plány na zhola jinou úroveň nasazením silných elitních družstev, z nichž každé vládne jedinečnými schopnostmi a bonusy, které vám poskytnou nové útočné strategie, s jejichž pomocí přemůžete své nepřátele.

DESTRUKTIVNÍ SCHOPNOSTI
Zaplavte bojiště devastující silou svých super schopností. Zlikvidujte nepřátele vesmírných mariňáků bombardováním z orbitu, za Eldary k útokům na nic netušící soupeře využijte přízračné bouře a za orky zase bitevních lodí Rok.

KAMPAŇ TŘÍ FRAKCÍ
V alternativních misích zjistíte, co z každé strany dělá tak hrozivého soupeře. Brzy pochopíte sílu a výhody vesmírných mariňáků, orků i Eldarů a osvojíte si pravidla vesmíru ve válce bez hrdinů a padouchů.

VLÁDA JEDNÉ ARMÁDY
Postavte si vlastní armádu od úplných začátků. Postupujte bitvu za bitvou po boku svých věrných vojáků a vrhněte se s nimi do náročných misí v kampani i do strhujících bitev ve hře pro více hráčů.

NOVÝ ÚSVIT ON-LINE
Rozpoutejte se svou armádou naprostý chaos v on-line kooperativním režimu. Připojte se ke komunitě hráčů a tvořte nové aliance - pak své nové "přátele" hoďte přes palubu a utkejte se s nimi na soutěžních mapách plných explozivních a chaotických bitev.

Nabídka her

Informace

Zásilkovna, PPL
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2020 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.