Nintendo Labo VR
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Far Cry 5 PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Far Cry 5
Obrázek 1 / 4

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Far Cry 5 Obrázek ze hry Far Cry 5 Obrázek ze hry Far Cry 5 Obrázek ze hry Far Cry 5
 Skrýt galerii

Far Cry 5

Produkt již není určen k prodeji
Far Cry 5
 
 Cena: 1 498 Kč -9% (ušetříte 150,- Kč)
 Dostupnost: Produkt již není určen k prodeji
 Kategorie: PC hry
 Lokalizace: České titulky ve hře a český manuál
 Vydavatel: Playman

Více o hře Far Cry 5

Příběh Far Cry 5 je zasazen do okresu Hope v americké Montáně. Ten je ovládán nebezpečným náboženským kultem uctívajícím konec světa a říkající si The Project at Eden's Gate. Jejich řady jsou vedeny samozvaným prorokem Josephem Seedem a jeho sourozenci, jenž se označili za zvěstovatele, tedy Heraldy. Kult pomalu ovlivňuje život v dříve poklidném okrese. Na vás jako hráči je, abyjste zažihnuli hnutí odporu, které se postaví tomuto odpornému kultu.

V hře nechybí ani průzkum rozlehlého herního světa. Po němž se budeme moci svobodně pohybovat ať už po zemi, ve vodě, či ve vzduchu. K tomu nam má pomoci nejširší vozový park a zbraňový arzenál, jenž v sérii Far Cry kdy byl. Nesmíte však zapomínat budovat vztahy s místními obyvateli, jenž vám pak na oplátku pomohou proti fanatikům kolem rodiny Seedů.

Jednou z klíčových vlastností hry jsou kvalitně zpracované postavy jako barmanka Mary May, nebo pilot a tatík od rodiny Nick Rye. Na odpor se postaví i pastor Jerom, co by zástupce křesťanů. Díky vztahům s nimi si pak budete v boji moci přivolat pomocníky, či různé druhy ochočených zvířat (bylo vyděno v předchozím Far Cry Primal). Celou kampaň lze navíc projít v kooperaci i s kamarádem.

Herní svět bude dynamicky reagovat na vaše činy a kroky, jenž učiníte za porážkou kultu. Poprvé v historii série také nebude v hlavní roli konkrétní protagonista, ale vytvoříte si jej sami dle libosti. K dispozici bude i editor map. Hra navíc od dob prvního dílu se vrací ke CryEnginu!

Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2019 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.