Dark Souls Remastered
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry The Sims 4 - Bundle Základní hra + Psi a Kočky PředchozíNásledující
Obrázek ze hry The Sims 4 - Bundle Základní hra + Psi a Kočky
Obrázek 1 / 4

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry The Sims 4 - Bundle Základní hra + Psi a Kočky Obrázek ze hry The Sims 4 - Bundle Základní hra + Psi a Kočky Obrázek ze hry The Sims 4 - Bundle Základní hra + Psi a Kočky Obrázek ze hry The Sims 4 - Bundle Základní hra + Psi a Kočky
 Skrýt galerii
PC hry

The Sims 4 - Bundle Základní hra + Psi a Kočky (PC)

The Sims 4 - Bundle Základní hra + Psi a Kočky
 
 Cena: 1 498 Kč -11% (ušetříte 200,- Kč)
 Odesíláme: do 48 hodin
 Kategorie: PC hry
 Lokalizace: České titulky ve hře a český manuál
 Vydavatel: Electronic Arts
ks

Dárek ke každé objednávce

Více o hře The Sims 4 - Bundle Základní hra + Psi a Kočky

Speciální sada The Sims 4 obsahuje:

 • Základní hru The Sims 4 pro PC
 • Rozšíření The Sims 4: Psi a kočky
   

The Sims 4 

je hra simulující život, která vám umožní hrát se životem jako nikdy předtím. Budete tvořit a ovládat nové Simíky s rozumem, tělem a duší. Budovat jim domovy a prožívat s nimi příběhy příjemné i vzrušující.

Vytvářejte Simíky vybavené intelektem a emocemi a vyzkoušejte zcela nové intuitivní tvůrčí nástroje. S jejich pomocí snadno vytvoříte simíka dle svých představ a postavíte dům svých snů. Ovládněte mysl, tělo a srdce svých simíků a přiveďte své příběhy k životu.

Ve čvrté řadě The Sims se budete setkávat a samozřejmě ovládat, originální a okouzlující postavy Simíků, jejichž vzhled a chování se více přibližuje realitě.

V The Sims 4 budete moci přizpůsobovat celé prostředí a postavy za pomocí nových nástrojů a zároveň vaše výtvory budete moci velice jednoduše sdílet s přáteli a dalšími příznivci The Sims 4.

Hlavní rysy The Sims 4:

 • Noví Simíci - Vytvářejte a ovládejte nové Simíky s myslí, tělem a srdcem.
 • Inteligence - Vaši Simíci se budou pohybovat a působit mnohem přirozeněji než kdykoli předtím, například emoce se projeví i na stylu chůze. Vyberete osobnosti vašich Simíků, vyberete jim touhy, budete zkoumat hloubku celoživotních cílů prostřednictvím myšlenek svých Simíků, sociálních dovedností, kariéry a vzpomínek.
 • Emocionální hloubka - Poprvé Simíci žít s emocionální hloubku. Vaši Simíci mohou zažít 15 různých emočních stavů, které budou ovlivňovány jinými Simíky, akcemi, událostmi, vzpomínkami, nebo dokonce z oblečením a objekty, které vyberete.
 • Vaše volby budou ovlivňovat vaše hraní a příběhy vašich Simíků a můžete vyvolat intenzivnější reakce.
 • Nové kreativní nástroje - Nástroj vytvoření postav Simů je opravdu účinný, intuitivní a hlavně zábavný. Máte jedinečnou možnost vytvořit Simíky s detailní přesností a bez námahy postavit dům svých snů.
 • Zářivé Sousedství - Vyberete si ze spousty a rozmanitých úžasných prostředí pro život Simíků.
 • Bohaté odměny - Získejte nové objekty, oblečení, a vlastnosti za splnění úkolu, objevení směnky a odemkněte si účet "úspěchy".
 • Podělte se o své výtvory - Podělte se o domácnosti svých Simíků a získejte uznání od ostatních, nebo si stáhněte komunitní výtvory.
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.