Dark Souls Remastered
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Horizon: Zero Dawn PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Horizon: Zero Dawn
Obrázek 1 / 8

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Horizon: Zero Dawn Obrázek ze hry Horizon: Zero Dawn Obrázek ze hry Horizon: Zero Dawn Obrázek ze hry Horizon: Zero Dawn Obrázek ze hry Horizon: Zero Dawn Obrázek ze hry Horizon: Zero Dawn Obrázek ze hry Horizon: Zero Dawn Obrázek ze hry Horizon: Zero Dawn
 Skrýt galerii
PS4 hry

Horizon: Zero Dawn (PS4)

Horizon: Zero Dawn
 
 Cena: 848 Kč -15% (ušetříte 150,- Kč)
 Odesíláme: do 48 hodin
 Kategorie: PS4 hry
 Lokalizace: Anglicky
 Vydavatel: Sony ČR
ks

Dárek ke každé objednávce

Více o hře Horizon: Zero Dawn

V otevřeném postapokalyptickém světě plném vegetace se krajinou prochází obří mechanická stvoření, která sebrala lidstvu kontrolu nad světem.

Lidé se postupně vrátili ke kmenovému způsobu života a živí se lovem a sběrem. Přežívají v krajině plné impozantních lesů, velkolepých pohoří a působivých ruin zapomenuté civilizace – zdivočelé stroje mezitím získaly na síle.

Hraješ za Aloy, zkušenou lovkyni, která pomocí rychlosti, chytrosti a obratnosti chrání svůj kmen před hrubou silou obřích strojů. Vydává se na nebezpečnou a strhující výpravu plnou emocí, aby odhalila tajemství zapomenuté civilizace i její starověké artefakty a dozvěděla se víc o pokročilých technologiích, které rozhodnou o osudu planety – a také celého lidstva.

  • Postapokalyptický svět zarostlý vegetací - Prozkoumej celý svět plný starověkých artefaktů a záhadných budov, kde objevíš svou minulost i tajemství zapomenuté země. Jak dokázaly stroje ovládnout celý svět a jaký mají cíl? Co se stalo s civilizací, která tu byla před nimi?
  • Příroda a stroje stojí proti sobě - Prozkoumej živý svět plný přírodních krás, který je obydlený ohromujícími supermoderními technologiemi. Provázej Aloy dynamickým prostředím, které přímo láká k prozkoumání a vzrušujícímu hraní.
  • Zdolej mnohem silnější nepřátele - Nauč se využívat Aloyinu rychlost a mazanost a vyzraj nad brutální silou a velikostí strojů. Aby Aloy přemohla mnohem větší a technologicky vyspělejší nepřátele, bude muset v každé bitvě využít všechnu svou inteligenci, znalosti i obratnost.
  • Špičková technologie otevřeného světa - Vydej se za dobrodružstvím a navštiv neuvěřitelně propracované lesy, ohromující horské masivy a působivé ruiny dávno zapomenuté civilizace. To vše v krajině, ve které nechybí rozmanité počasí a kde se střídá den a noc.
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.