Dark Souls Remastered
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Mass Effect: Andromeda + STEELBOOK a plakát PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Mass Effect: Andromeda + STEELBOOK a plakát
Obrázek 1 / 9

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Mass Effect: Andromeda + STEELBOOK a plakát Obrázek ze hry Mass Effect: Andromeda + STEELBOOK a plakát Obrázek ze hry Mass Effect: Andromeda + STEELBOOK a plakát Obrázek ze hry Mass Effect: Andromeda + STEELBOOK a plakát Obrázek ze hry Mass Effect: Andromeda + STEELBOOK a plakát Obrázek ze hry Mass Effect: Andromeda + STEELBOOK a plakát Obrázek ze hry Mass Effect: Andromeda + STEELBOOK a plakát Obrázek ze hry Mass Effect: Andromeda + STEELBOOK a plakát Obrázek ze hry Mass Effect: Andromeda + STEELBOOK a plakát
 Skrýt galerii
PS4 hry

Mass Effect: Andromeda + STEELBOOK a plakát (PS4)

Produkt již není určen k prodeji
Mass Effect: Andromeda + STEELBOOK a plakát
 
 Cena: 548 Kč
 Odesíláme: Produkt již není určen k prodeji
 Kategorie: PS4 hry
 Lokalizace: Anglicky
 Vydavatel: Electronic Arts

Více o hře Mass Effect: Andromeda + STEELBOOK a plakát

Za objednávku od nás získáte zdarma oficiální STEELBOOK™ a PLAKÁT s motivem hry.

Mass Effect Andromeda STEELBOOK na GameLeader

 

ME Andromeda Plakát

Mass Effect: Andromeda se odehrává v galaxii Andromeda. Časově zasazené dlouho po událostech původní trilogie. Hrát budeme za lidskou postavu, přičemž si samozřejmě budeme moci vybrat pohlaví. Očekávat můžeme i nový tým spolubojovníků, se kterými budeme moci navazovat vztahy. Takže klasický BioWare styl. Vozidlo z traileru je samozřejmě nové a vylepšené Mako, jehož podobu jsme mohli vidět v minulosti.

Tentokrát se ocitneme v roli vůdce armádně vycvičených průzkumníků a rozhodněš o osudu lidské populace v této nehostinné galaxii, v níž obývají národy, jež se na lidstvo coby kolonizátora dívají skrz prsty.

V multiplayeru se poté staneme členy sil APEX a budeme se moci ponořit do kooperace až 4 hráčů naráz. Své dovednosti otestujeme ve Výzvách a objevíme prostředí, v nichž budeme muset získat informace a eliminovat nepřátelské cíle. Úkolem rovněž bude i získat rozličné suroviny, za které si budeme moci nakoupit vylepšení pro naše postavy. Další novinkou je i přítomnost zbrusu nového módu Strike Teams, který nám pomůže získat další bonusy do multiplayeru a single playerové kampaně.

Staňte se Průzkumníkem - Prozkoumejte galaxii skrz naskrz. Odhalte tajemství Andromedy a mimozemské obyvatele, zatímco se budete snažit najít nový domov pro lidskou populaci

Universum Mass Effect se vrací - Vaším úkolem bude vést lidstvo, které se snaží najít nový domov, poté, co se země stala neobyvatelnou. Nový díl se opět bude točit kolem potkávání nových charakterů, jež se ocitly v epické vesmírné sáze, naplněné tajemstvím uprostřed galaktického konfliktu.

Bojujte jako nikdy předtím - Bojujte se svým týmem proti hrůzu nahánějícím nepřátelům a nestvůrám. Těšit se můžete na nové vychytávky, jako je zničitelné prostředí, vyšší skoky a zbrusu nové zbraně a skilly, díky čemuž bude boj zajímavější a taktičtější.

Hrajte, jak chcete - Vytvořte si hrdinu k obrazu svému s úžasnými zbraněmi, schopnostmi a technologií. Díky tomu budete moci přežít proti silným mimozemšťanům, kteří se váš postup snaží zastavit za každou cenu.

Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.