3. vlna jarního výprodeje Nintendo
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Red Dead Redemption 2 PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Red Dead Redemption 2
Obrázek 1 / 13

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Red Dead Redemption 2 Obrázek ze hry Red Dead Redemption 2 Obrázek ze hry Red Dead Redemption 2 Obrázek ze hry Red Dead Redemption 2 Obrázek ze hry Red Dead Redemption 2 Obrázek ze hry Red Dead Redemption 2 Obrázek ze hry Red Dead Redemption 2 Obrázek ze hry Red Dead Redemption 2 Obrázek ze hry Red Dead Redemption 2 Obrázek ze hry Red Dead Redemption 2 Obrázek ze hry Red Dead Redemption 2 Obrázek ze hry Red Dead Redemption 2 Obrázek ze hry Red Dead Redemption 2
 Skrýt galerii

Red Dead Redemption 2

Produkt již není určen k prodeji
Red Dead Redemption 2
 
 Cena: 1 799 Kč -10% (ušetříte 200,- Kč)
 Dostupnost: Produkt již není určen k prodeji
 Kategorie: PS4 hry
 Lokalizace: Anglicky
 Vydavatel: Rockstar Games

Více o hře Red Dead Redemption 2

Na tohoto nádherného železitě šedého ardenského válečného koně se v bitvě můžete vždy spolehnout. Je odvážnější a má větší výdrž než průměrný oř a ví, jak si v přestřelce zachovat chladnou hlavu. Válečný kůň je dostupný v příběhovém režimu Red Dead Redemption 2.

Psanecká souprava pro přežití obsahuje hromadu důležitých zásob, díky kterým ustojíte drsný život v pohraničí, a to včetně předmětů, které doplňují zdraví, Dead Eye a další. Psanecká souprava pro přežití je dostupná v příběhovém režimu Red Dead Redemption 2.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 od tvůrců Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption je epický příběh o životě v Americe za úsvitu moderní doby. 

Amerika, 1899. Konec éry divokého západu začal a muži zákona loví poslední zbývající psanecké gangy. Ti, kteří se nevzdají nebo nepodlehnou, jsou zabiti.

Poté, co se ve městě Blackwater ošklivě zvrtne jedna vloupačka, Arthur Morgan a gang Van der Linde jsou nuceni prchnout. S hromadou federálních agentů a těch nejlepších lovců odměn ve státě v patách musí gang loupit, krást a probojovat se drsným americkým vnitrozemím, aby vůbec přežil. Jelikož kvůli vnitřním neshodám hrozí, že se gang zcela rozpadne, Arthur se musí rozhodnout mezi vlastními ideály a věrností ke gangu, který ho vychoval.

Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2019 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.