Dark Souls Remastered
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Call of Duty: WWII PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Call of Duty: WWII
Obrázek 1 / 5

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Call of Duty: WWII Obrázek ze hry Call of Duty: WWII Obrázek ze hry Call of Duty: WWII Obrázek ze hry Call of Duty: WWII Obrázek ze hry Call of Duty: WWII
 Skrýt galerii
PS4 hry

Call of Duty: WWII (PS4)

Produkt již není určen k prodeji
Call of Duty: WWII
 
 Cena: 1 798 Kč -5% (ušetříte 100,- Kč)
 Odesíláme: Produkt již není určen k prodeji
 Kategorie: PS4 hry
 Lokalizace: Anglicky
 Vydavatel: ABC Data

Dárek ke každé objednávce

Více o hře Call of Duty: WWII

Za objednávku od nás obdržíte ponožky CALL OF DUTY WINGS FOR VICTORY.

Dárek, ponožky

 

Nový díl Call of Duty se opět vrací do historie a svých kořenů. Call of Duty: WWII bude zasazené do 2. světové války. Na hře dělá studio Sledgehammer Games, který stojí například za dílem Advanced Warfare.

Příběh hry se točí kolem 1. pěší divize Spojených států amerických známé jako The Big Red One. Ve hře prožijete události Dne D, vylodění v Normandii, i například Bitvu v Ardenách. A není se čemu divit, celá hra je zasazena do let 1944 - 1945, ale nebude chybět i několik událostí kolem let 1940 - 1944. Hlavním hrdinou se zde stává nezkušený vojín Daniels, titul však nabízí i několik pasáží v roli ženské francouzské odbojářky.

Nedílnou součástí hry bude opět multiplayer, který přinese řadu známých modů, ale i novinku v podobě asimetrického režimu War, který nás přenese na bojiště největších bitev 2. světové války. Tento režim bude speciální tím, že ve hře budou zadány rozkazy, které je nutné splnit pro úspěch hry. Další novinkou je Velitelstí, kde se budete moci kochat svými úspěchy a sdílet je s ostatními hráči (něco podobného přineslo Destiny a jeho Tower lokace).

Kromě klasického multiplayeru se můžete těšit i na nový režim kooperace, který nabídne vlastní vyprávění děje a bude zde hlavně prezentovat oblíbený Zombie mod. Příběh toto režimu se točí kolem snahy Třetí říše vytvořit poslední armádu, která jim má zajistit vítězství.

Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.