Dark Souls Remastered
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Kingdom Come: Deliverance - Speciální edice PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Kingdom Come: Deliverance - Speciální edice
Obrázek 1 / 7

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Kingdom Come: Deliverance - Speciální edice Obrázek ze hry Kingdom Come: Deliverance - Speciální edice Obrázek ze hry Kingdom Come: Deliverance - Speciální edice Obrázek ze hry Kingdom Come: Deliverance - Speciální edice Obrázek ze hry Kingdom Come: Deliverance - Speciální edice Obrázek ze hry Kingdom Come: Deliverance - Speciální edice Obrázek ze hry Kingdom Come: Deliverance - Speciální edice
 Skrýt galerii
PS4 hry

Kingdom Come: Deliverance - Speciální edice (PS4)

Produkt již není určen k prodeji
Kingdom Come: Deliverance - Speciální edice
 
 Cena: 1 498 Kč -9% (ušetříte 150,- Kč)
 Odesíláme: Produkt již není určen k prodeji
 Kategorie: PS4 hry
 Lokalizace: České titulky ve hře a český manuál
 Vydavatel: Comgad

Dárek ke každé objednávce

Více o hře Kingdom Come: Deliverance - Speciální edice

Speciální edice navíc obsahuje exkluzivní herní obsah „Poklady minulosti“, který do hry přidá nové mapy k pokladům a zbroj pro hlavní postavu.

Čeští vývojáři vám představují realistickou RPG hru odehrávající se v české kotlině. Nejedná se o žádné fantasy s draky a kouzly, ale o drsný středověk, který vás vtáhne na cestu středověkou Evropou v čase nejistot a nepokojů.

Čechy – tento region v srdci Evropy je bohatý na kulturu, stříbro a robustní hrady. Po smrti milovaného císaře Karla IV. se království ponořilo do doby temna: válka, korupce a nesvár trhají tento klenot Svaté říše římské na kusy.

Korunu zdědil jeden z Karlových synů Václav. Na rozdíl od svého otce je Václav naivní, sebestředný a nectižádostivý panovník. Jeho polorodý bratr a král maďarský, Zikmund zvaný Liška ryšavá, Václava vnímá jako slabocha. Zikmund, předstíraje dobrou vůli, se vydává do Čech a svého bratra unáší. Jelikož je trůn bez panovníka, Zikmund nyní může Čechy vydrancovat a zmocnit se jejich bohatství.

Uprostřed toho všeho chaosu jste vy – Jindřich, syn kováře. Váš mírumilovný život se ocitne v troskách po nájezdu žoldáků, který nařídil sám král Zikmund. Vaše vesnice lehla popelem a vy jste řízením hořkosladkého osudu jedním z několika málo lidí, kteří tento masakr přežili.

Bez domova, bez rodiny a bez budoucnosti – ocitáte se ve službách šlechtice Racka Kobyly, který se staví na odpor této invazi. Osud vás vtahuje do tohoto krvavého střetu a zuřící občanské války, ve které bojujete za budoucnost Čech.

Vlastnosti hry:

  • Obrovský realistický otevřený svět: Majestátní hrady, rozsáhlá pole, to vše v moderní dechberoucí grafice.
  • Nelineární příběh: Plňte úkoly různým způsobem a pak čelte následkům svých rozhodnutí.
  • Náročné souboje: Na dálku, na blízko nebo pokradmu. Vyberte si zbraně a provádějte desítky jedinečných komb v bitvách, které jsou strhující a nemilosrdné zároveň.
  • Vývoj postavy: Vylepšujte si schopnosti, získejte nové perky a vyrábějte a vylepšujte si vlastní vybavení.
  • Dynamický svět: Vaše činy mají vliv na reakce lidí kolem vás. Bojujte, kraďte, svádějte, vyhrožujte, přesvědčujte či podplácejte. Je to jen na vás.
  • Historická přesnost: Setkejte se se skutečnými historickými postavami a užijte si věrnou atmosféru středověkých Čech.
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.