Shadow of the Tomb Raider
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Burnout Paradise Remastered PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Burnout Paradise Remastered
Obrázek 1 / 7

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Burnout Paradise Remastered Obrázek ze hry Burnout Paradise Remastered Obrázek ze hry Burnout Paradise Remastered Obrázek ze hry Burnout Paradise Remastered Obrázek ze hry Burnout Paradise Remastered Obrázek ze hry Burnout Paradise Remastered Obrázek ze hry Burnout Paradise Remastered
 Skrýt galerii
PS4 hry

Burnout Paradise Remastered (PS4)

Burnout Paradise Remastered
 
 Cena: 498 Kč -52% (ušetříte 550,- Kč)
 Odesíláme: do 48 hodin
 Kategorie: PS4 hry
 Lokalizace: Anglicky
 Distributor: Electronic Arts
ks

Dárek ke každé objednávce

Více o hře Burnout Paradise Remastered

Vítejte zpátky v Paradise City! Zažijte šílenou akci a ovládněte ulice v Burnout™ Paradise Remastered! Rozjeďte to v ultimátních závodních prostředích, od hektických ulic v centru města až po divoké horské cesty. Oživte naplno dynamické kousky a bezohledné ničení v jedné z nejlepších arkádových závodních her!

Tento remaster obsahuje všechny DLC z edice The Year of Paradise, včetně updatu Big Surf Island, pečlivě vytvořeného a připraveného to rozjet ve 4K na vašem PlayStationu 4 Pro nebo Xboxu One X.

Objevujte Paradise City s vašimi přáteli

Pociťte vůni spálené pneumatiky a rozdrťte kusy kovu napříč otevřenými ulicemi Paradise City během objevování nejrůznějších skoků, bláznivých kousků a zkratek. Vydej se na svou cestu ke slávě v unikátních eventech, využívej znalost města k objevování nejrychlejších cest a získej výhodnější pozici oproti tvým soupeřům. Znič své přátele online a získej jejich fotky ze zatčení, nebo spoj síly s ostatními a zúčastni se demolice stovek online výzev.

Porušuj pravidla a bourej kdekoliv a kdykoliv

Zahoď přiručku pro slušné řidiče a vyjeď si rychlostní a destrukční rekordy po celém městě. Sleduj kolik rekordů vlastníš a dokaž svou demoliční dominanci proti svým přátelům. Nastartuj svou káru a vypal jako blesk skrz městem, znič co ti přijde do cesty a zanech za sebou pořádnou spoušť.

Definitivní Burnout Paradise zkušenost

Tato remaster edice vám přináší kompletní originální hru a všechny přidané stahovatelné obsahy, které byly kdy vydány spolu s řadou technických vylepšení pro větší vizuální přesnost a autenticitu, včetně textur s vysokým rozlišením a mnohem vice. Hra běží běžně v 1080p na PlayStation 4 a Xbox One konzolích, a v ohromujícím 4K rozlišení s 60fps na PlayStationu 4 Pro a Xboxu One X.

Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.