The Legend of Zelda: Link's Awakening
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC
Obrázek 1 / 21

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC Obrázek ze hry Spider-Man + klíčenka a DLC
 Skrýt galerii

Spider-Man + klíčenka a DLC

Produkt již není určen k prodeji
Spider-Man + klíčenka a DLC
 
 Cena: 1 648 Kč
 Dostupnost: Produkt již není určen k prodeji
 Kategorie: PS4 hry
 Lokalizace: České titulky ve hře a český manuál
 Vydavatel: Sony ČR

Více o hře Spider-Man + klíčenka a DLC

Za Vaši předobjednávku od nás dostanete navíc klíčenku a DLC (Spidey balíček kostýmů, dřívější odemčení Spider drona, PSN Avatar , PS4 téma a 5 zkušenostních bodů). - DLC a klíčenka byla rozebrána v 16:15 hodin dne 5.9.2018.

Nový Spider-Man je zcela nový příběh, který neznáte z žádného filmu nebo komiksu. Zde je Peter Parker již zkušený lovec zločinců v New Yorku, který se ale zároveň také snaží udržet pohromadě svůj zmatený osobní život a kariéru. Za hrou stojí zkušené studio Insomniac Games, autoři sérii Ratchet & Clank nebo Resistance.

  • Staň se Spider-Manem - zkušeným hrdinou s několika lety boje proti zločinu, jenž si osvojil svůj pavoučí smysl, umění akrobacie, vrhání sítí a nový obleček.
  • Originální příběh – Hra přinese zbrusu nové universum, v něm známé postavy přijmou neznámé role. Co ovšem zůstává stejné, je rozpor mezi Peterem - hrdinou a Peterem - obyčejným mladým mužem, který se snaží začlenit do společnosti a vytvořit si vazby s okolím.
  • Akce v otevřeném světě – Proleť se New Yorkem a užij si spoustu výbušné akce ve stylu filmových blockbusterů se vším, co k tomu patří. Houpej se na pavučinách vysoko nad střechami města a bojuj se zlotřilými nepřáteli, kteří by nejraději pokryli území nánosem zločinu.
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2019 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.