Nintendo Labo VR
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Hitman 2 PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Hitman 2
Obrázek 1 / 5

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Hitman 2 Obrázek ze hry Hitman 2 Obrázek ze hry Hitman 2 Obrázek ze hry Hitman 2 Obrázek ze hry Hitman 2
 Skrýt galerii

Hitman 2

Produkt již není určen k prodeji
Hitman 2
 
 Cena: 1 698 Kč
 Dostupnost: Produkt již není určen k prodeji
 Kategorie: PS4 hry
 Lokalizace: Anglicky
 Vydavatel: Warner Bros.

Více o hře Hitman 2

Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč exotickými lokacemi ve hře HITMAN 2. Sluncem zalité ulice nebo temné a nebezpečné deštné lesy - před smrticím zabijákem s krycím jménem Agent 47 není úniku.

Převezměte roli obávaného Agenta 47 a ponořte se do nekompromisního a vzrušujícího špionážního příběhu HITMAN 2. Vaším úkolem bude eliminovat nepolapitelný cíl s krycím označením Shadow Client a zničit jeho milice. Poté, co odhalíte skutečnou identitu svého cíle a dojdete pravdy ohledně daleké minulosti samotného Agenta 47, nebude už nic jako dřív...

Klíčové prvky:

  • Svět je tvé zbraň - Využívejte okolní prostředí ke svému prospěchu a proveďte tak perfektní zabití za aplikace mnoha technik - plížení, sabotáž nebo tvrdá síla - a proměňte svou kreativitu ve smrtící zbraň.
  • Nemilosrdný svět nájemných vražd - HITMAN 2 nabídne zcela novou příběhovou kampaň, nové mise, nedostižné cíle (Elusive Targets) a volnější živoucí obsah, který hráčům umožní otestovat nové způsoby zabijácké kreativity.
  • Nové herní módy - Představujeme nové módy a nové způsoby, jak si hru HITMAN užít společně s Vašimi přáteli, jako je například kooperační mód Sniper Assassin.
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2019 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.