Dark Souls Remastered
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry Battlefield V + DLC PředchozíNásledující
Obrázek ze hry Battlefield V + DLC
Obrázek 1 / 11

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry Battlefield V + DLC Obrázek ze hry Battlefield V + DLC Obrázek ze hry Battlefield V + DLC Obrázek ze hry Battlefield V + DLC Obrázek ze hry Battlefield V + DLC Obrázek ze hry Battlefield V + DLC Obrázek ze hry Battlefield V + DLC Obrázek ze hry Battlefield V + DLC Obrázek ze hry Battlefield V + DLC Obrázek ze hry Battlefield V + DLC Obrázek ze hry Battlefield V + DLC
 Skrýt galerii
PS4 hry

Battlefield V + DLC (PS4)

Předobjednávka (odesíláme od 20. listopad 2018)
Battlefield V + DLC
 
 Cena: 1 698 Kč
 Odesíláme: 20. listopad 2018
 Kategorie: PS4 hry
 Lokalizace: Anglicky
 Vydavatel: Electronic Arts
ks
Varianty produktu

Tato hra je dostupná také pro

Více o hře Battlefield V + DLC

BOJUJTE S PŘEDSTIHEM

Za předobjednávku od nás získáte nabídku pro rekruty:

  • Přednostní přístup do bety hry
  • Speciální výstrojovou sadu pro vojáka, kterou lze vybrat z osmi možných, které jsou v Battlefieldu V k dispozici
  • Speciální úkoly
  • Okamžitý přístup k pěti zbraním ze hry Battlefield 1

Bojujte s předstihem

Battlefield™ V vás v rámci návratu ke kořenům série zavede v dosud nevídaném zpracování druhé světové války do největšího válečného konfliktu v dějinách. Vydejte se spolu se svým týmem do velkolepých online bitev uprostřed totální války a zasáhněte do fyzických bojů v rozsáhlém režimu Grand Operations, klasickém Conquestu nebo v kooperativním Combined Arms. Dosud nejpestřejší a nejpodmanivější Battlefield vás zavede na uchvacující, nečekaná místa po celém světě.

HERNÍ PRVKY

Druhá světová válka, jak jste ji ještě nezažili – Battlefield se vrací ke svým počátkům a zpřístupní vám klíčové, třebaže nečekané okamžiky druhé světové války. .

Online režim pro 64 hráčů uprostřed chaosu totální války – Proveďte svůj tým online válečným peklem v nových herních variacích, jako je třeba masivní režim Grand Operations . Zasáhněte do bojů v klasických módech jako Conquest nebo si s týmem přátel zahrajte kooperativní Combined Arms.

Dosud  nejfyzičtější Battlefield  – Využijte  na bojišti rozšířené možnosti pohybu, nejrůznější opevnění a mobilní nástroje destrukce .

Zahrajte si Neznámé válečné příběhy – Sledujte v kampani pro jednoho hráče  dramatické lidské osudy na pozadí celosvětového válečného konfliktu.Sjíždějte na lyžích zasněžené svahy norských hor v operaci s cílem zajistit zbraňové dodávky, připojte se k francouzským koloniálním vojákům v předních bitevních řadách nebo se naopak vydejte hluboko za nepřátelskou linii s bandou vyvrhelů, kteří mají za úkol zanechat za sebou co největší spoušť. 

Tides of War – Vydejte se prostřednictvím pravidelných obsahových aktualizací se svým týmem na cestu po rozmanitých místech, kde druhá světová válka zanechala svou stopu a kde čekají nová bojiště a nová výzbroj.

Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2018 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.