The Legend of Zelda: Link's Awakening
Přihlášení Registrace
Galerie obrázků ze hry NHL 20 PředchozíNásledující
Obrázek ze hry NHL 20
Obrázek 1 / 4

Galerii můžete procházet šipkami na klávesnici

Obrázek ze hry NHL 20 Obrázek ze hry NHL 20 Obrázek ze hry NHL 20 Obrázek ze hry NHL 20
 Skrýt galerii

NHL 20

Produkt již není určen k prodeji
NHL 20
 
 Cena: 1 549 Kč -13% (ušetříte 250,- Kč)
 Dostupnost: Produkt již není určen k prodeji
 Kategorie: PS4 hry
 Lokalizace: České titulky ve hře
 Vydavatel: Electronic Arts

Více o hře NHL 20

Rychlost a střelba pod taktovkou RPM

NHL™ 20 představí další velkou inovaci v herním systému, o kterou se postará technologie RPM, v podobě charakteristických střel superhvězd. Vaše oblíbené hvězdy NHL nyní vypadají a působí opravdu autenticky zásluhou typických střeleckých stylů rozpoznatelných ze skutečného světa. Kromě toho do hry přibude přes 45 nových kontextuálních animací střel, které se pozitivně odrazí na autentičnosti hráčů využívajících nové nástroje k tomu, aby dostali puk do sítě.

Technologie RPM také přinese do hry větší rychlost prostřednictvím přepracovaných animací přechodů při střelách, přihrávkách a vyzvedávání puku bez snížení hráčovy rychlosti. Výsledkem jsou rychlejší a plynulejší akce na obou stranách kluziště.

A konečně nová umělá inteligence brankářů zahrnuje kompletní analýzu útočné hrozby, díky níž brankáři lépe čtou hru a vyhodnotí úroveň hrozby každého útoku před aktivně kontrolovanými dorážkami a nasměrováním puků mimo nebezpečí.

Nová generace hokejových přenosů

Přepracované audiovizuální zpracování zápasů přinese do NHL 20 nového komentátora i spolukomentátora a vylepšené časomíry, průhledová okna a pohybovou grafiku. To vše s důrazem na to, abyste se středobodem nejdůležitějších okamžiků v zápase stali právě vy. Nově si budete moct připomenout a prohlédnout své nejpamátnější akce v zápase, kterými bezpochyby uhranete své spoluhráči i protivníky.

Nový mód a ikony v režimu Hockey Ultimate Team™

Hockey Ultimate Team™ nabízí nový způsob hraní v podobě módu Squad Battles, fanoušky oblíbeného režimu ze série EA SPORTS™ FIFA, v jehož rámci můžete bojovat v off-line bitvách o hodnotné odměny. Každý den budou k dispozici noví soupeři, včetně týdenních vybraných mužstev vytvořených hráči NHL, slavnými hudebníky, hokejovými influencery a hvězdami z ostatních oblíbených sportů. Squad Battles představují zcela nový způsob soupeření, získávání odměn a budování vašeho vysněného týmu, s nímž se postavíte nejlepším mužstvům vytvořeným věhlasnými jmény sportu a zábavy.

Hockey Ultimate Team dále přivítá novou soupisku hratelných hokejových ikon, jejichž celkový počet přesáhne hranici 400.

Nové možnosti hraní s přáteli

NHL 20 přinese zcela nový kompetitivní herní režim: Eliminator. Eliminator, vycházející z jednoduchého principu „vítěz bere vše“, je novým způsobem soupeření v režimech NHL ONES a NHL THREES, jenž proti sobě postaví až 81 hráčů, kteří se v turnajovém pavouku utkají o titulu absolutního vítěze. Zahrajte si sólo v režimu ONES Eliminator, nebo utvořte tým s přáteli a vrhněte se na THREES Eliminator s cílem opanovat tři po sobě následující vyřazovací kola proti čím dál lepším soupeřům a stát se šampiony.

Další novinkou v NHL 20 je možnost zahrát si ONES, z loňska fanoušky oblíbený režim všichni proti všem na venkovních kluzištích, v rámci lokální hry více hráčů. Vy a dva přátelé si můžete vybrat z elitní soupisky svých oblíbených hráčů NHL, disponujících jedinečným herním stylem na základě zvolené třídy, a pustit se do hraní na osmi venkovních kluzištích z pohodlí gauče.

Neustále se rozrůstající World of CHEL

Novinkou ve World of CHEL jsou výzvy CHEL, týdenní herní události napříč vašimi oblíbenými režimy, jejichž splněním si odemknete jedinečné možnosti úprav, získáte ZK pro svou postavu a další. NHL 19 nabídla obrovskou škálu možností úprav postavy a s přechodem na nový ročník se toto číslo unikátních předmětů zvýší na více než 2000. Vystavte na odiv svůj vzhled a herní styl prostřednictvím nejrůznějšího vybavení od volnočasových kousků po výstroj největších hokejových značek. V rámci čtyř nových venkovních lokalit inspirovaných ikonickými prostředími se podíváte do odlehlé divočiny nebo k městským dominantám.

Nabídka her

Informace

Zásilkovna, PPL, Česká pošta
Logo GameLeader je reg. ochr. známka společnosti GameLeader s.r.o. © 2009-2020 GameLeader s.r.o.
Adresa: Vinařického 413/7, 39701 Písek IČO: 28103441 DIČ: CZ28103441 Bankovní spojení: 2500303832/2010 Fio banka, a.s.